Cene polovnih Dacia vozila

prethodna tema - sledeća tema

Damir Oravec


Goran25


Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Ljota

Ljudi ne mogu da se adaptiraju na tako dobar, konforan i udoban auto!  :ne:

Damir Oravec

Dobar, konforan i udoban auto. Pravi opis mog automobila. Na zalost, prodacu ga sa nepunih 90000km, kako bi kupio isti, samo novi. 

Vihor

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Ljuba_Zemun

"Prema istraživanjima "Auto Bilda" i računici stručnjaka "Švakea" (katalog za procenu vrednosti automobila), svaki vlasnik "poršea makan" napravio je najbolji pazar. Ovaj model posle četiri godine zadržava 63,65 odsto vrednosti u odnosu na cenu iz salona, ali ono što vozače u našoj zemlji zanima svakako je koji je to automobil među "običnim" prevoznim sredstvima koji se najviše isplati - prema "Švakeu", "dačija sandero" posle četiri godine gubi na vrednosti 2.740 evra, što je, procentualno, zadržavanje 62,4 odsto vrednosti!"
Ако није на правом месту пребаците где треба.

Loganovac

Pravo je mesto, da pravije ne može biti!  :aplause:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

jasho


Veterinar

 :aplause:

Razlika je samo u tome što, ako kupim Macan Porsche, za četiri godine ću izgubiti oko 33000 evra, a meni žao da izgubim četiri Sandera za četiri godine, kad sam i za ovog, jednog, vezan.

vladimiris

Nie polovan, al ajde... U Hit autu imaju sajamsku cenu logana dci life od 9990 evra... ista cena i za stepwey prestige... za logana dizela kažu da je reč o ograničenoj količini...šta kažete?

Keka

Prebili k***u rebra, sajamski popust nepunih 500 evra.

Ako ga nemaju na lageru, mogu da se slikaju.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Veterinar

Jutros u 11:30 postavio sam oglas za tastov Logan dci 2006. godište, prešao 120000 km. Prodat je za sat vremena, 5-6 poziva tokom poslepodneva, a vidim da je bilo skoro 500 pregleda tokom dana. Oglas običan, nije plaćen. Dogovorena cena 2100 evra, oprema Ambiance pack sa klimom. Kao što sam imao utisak sa Stepwayom, da sam želeo, uz malo čekanje, prodali bismo ga za 200-300 evra više. Jako sam zadovoljan kako Dačije drže cenu. Za deset godina vrednost mu je pala oko 7200 evra.  :dobro:

Aleks

Eto... da sam znao... Moj kolega hoće da kupi Logana za od prilike te novce. Uslov je klima i do oko 120.000km.

Zoran

Taman po "tablici" -13% za svaku godinu starosti.
Sam svoj gazda - vazda.