Cene polovnih Dacia vozila

prethodna tema - sledeća tema

Lazar@

ajde ovdje da objavim,posto mislim da nemamo adekvatnu temu za to?  :ces:
izasla je statistika za broj prodatih novih automobila za 2015 godinu u crnoj gori...
Na prvom mjestu Dacija,zatim Volkswagen,Reno,Opel...
Zadnjih 5 godina,dacija je bila u top 5,zadnje dvije u top 3,i za proslu godinu na prvom mjestu  :dobro: :woo-hoo:

Vihor

sta da mu kazem?   molm savet!

''posto logan?'' kaze
4500 pocetana, odgovorih ja
rece taj '' hahahaha, pa imas tamo pasata za 1500''

molim savet, kako da reagujem i sta da mu kazem!?
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Jelenko

Posalji ga u tri lepe ....  :palica:

Loganovac

Kaži mu: "Ovamo levo imaš Jugića za 70EUR, što bi bacao 1500 za Pasata? Uostalom, za Jugića ćeš uvek moći da izvučeš svoje pare, za tog Pasata teško!"
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Andrix

Budimo fini, pozdravis ga i kazes da kupi taj pasat....jer svaka roba ima svoju vrednost i cenu
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

Veterinar

Da, slažem se. Kažeš mu da ima i polovnih Logana za 1000 evra, samo su nešto stariji i zahtevaju neka ulaganja. Bajsevi su in, kažu u Kini.

VaskezNS

Kaži: "Hvala ali ne treba, ne kupujem auto, pogotovo ne pasata."
Ovo je mesto za sLogan ;-)

Loganovac

Poznajući Vihorov temperament, a ceneći IQ I namere navedenog kupca, ostajem pri svom komentaru. "Biser ne valja pred svinje bacati", stara je narodna.

Citat: Veterinar poslato 30.01.2016. - 18:20
Kažeš mu da ima i polovnih Logana za 1000 evra, samo su
bili poplavljeni, kao I da su po 12 godina bila stara sva tri auta od kojih je sastavljen.  :D
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

radoznali

Pozdrav svima,

Gledam malo Stepway koji je jedna od opcija za kupovinu na prolece, pa mi zapao za oko ovaj

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7677371/dacia-stepway

Realno ne bih mu dao vise od 4700 do 5000 evra, posto je cena vise nego prenaduvana, posto nov kosta oko 9000 evra.

Ili gresim?

Veterinar

Mala kilometraža, ali nema plin. Registracija ističe uskoro, po godištu veliki servis na redu. Sve su to razlozi za skidanje cene. Razmišljao bih kao ti.

radoznali

Kakve veze ima godiste sa velikim servisom?

To se valjda radi na 80-100.000km zavisnosti od modela?

miki-bgd

I meni deluje da je cena prenapumpana. Pogotovo 2011 godiste, ovo mu je peta godina. A novi modeli koji se sad prodaju za 9000€ imaju vise opreme nego ovaj koji je kosta isto oko 9000 €

I veliki i mali servis imaju veze sa vremenom. Gumeni delovi propadaju, ulje gubi svojstva, itd... Npr. nove gume, nevozene, stare 6-7 godina su samo za kantu.

radoznali

#702
Da li je tacno da ovaj model sa linka nema bord kompjuter tj. da ne mogu da pratim prosecnu potrosnju, recimo? Da li ima indikatore za servis, manjak ulja, servo i sl.?

Mozda je glupo pitanje, ali ko pita ne sk*ta :D

Highlander

Da li si se baš odlučio za Sandero Stepwaya ?
Logan MCV ?
Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!

radoznali

Imam nekoliko ideja, Stepway mi se svidja vizuelno, ima sve sto mi treba, taj MCV mi se ne svidja uopste, ne volim karavane.