Cene polovnih Dacia vozila

prethodna tema - sledeća tema

Dacia2015

Zvao da pitam, maglenke nema, znaci da je udaren i zamenjen branik, pa stavljen bez maglenki.
Inace, evo iste boje, bas izgleda bez veze:

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7288970/dacia-sandero-14


dzule


astmario

Prvi bi se reklo da jeste, ima print na vratima kao Laureate, ima belu pozadinu na cajgerima, ali zovni pitaj coveka o cemu se radi za te maglenke.

dzule

nisam mislio na onog prvog sa maglenkama, vec na sledeci postavljen primer, buduci da sam shvatio da gleda i trazi laureat paket opreme....

Dacia2015

Ovu drugu sam stavio samo kao pokazatelj boje.

A ova prva jeste laureat ali je ocigledno udarena pa menjan branik i stavljen bez maglenki.

Dacia2015


Zoran

Bar da ima slika motornog prostora sa expanzionom posudom i slika instrument table kada motor radi na leru da se vidi lempica air baga, chek engine i ABSa.
Sam svoj gazda - vazda.

saša61beograd

Citat: Dacia2015 poslato 16.12.2015. - 15:58
Sta mislite o ovoj?

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7177366/dacia-sandero-14-tng
Ovaj Sandero je ponuđen u prodaju i slikan dok je još drveće bilo zeleno;to znači da se prodaje mesecima.Znači,ili je debelo precenjen,ili mu nešto mnogo fali.

Aleksabgd


Dacia2015

Na krovu par udubljenja od grada, hauba polirana, oba branika farbana, zamenjen vozacev tapacir, presvucen volan, rucica menjaca i zamenjena centralna konzola...s jedne strane nije strasno, s druge strane sta su ga toliko lickali, ocigledno da ne mogu da ga prodaju!? Ispod cepa rezervoara, na ivici poklopca, kao da ima rdje, a oko poklopca kao da se oljustio lak? Ove fleke na podu gepeka mi nisu jasne i rupice? Zaboravio sam da trazim da mi slikaju motorni prostor.
Ima kompletnu servisnu istoriju, treba da se registruje, gume su sve letnje, plin istice u dec. 2016te, veliki servis treba da se radi na 120000km.
Mogli su sve ovo da mi precute, mada mene vise brine da li su nesto izostavili.

Sta mislite, da li ga uopste vredi razmatrati za pravu cenu ili ne, kapiram da mi odmah trebaju bar dve zimske gume i za 5000km veliki servis?

Keka

Menjan je i volan ili bar airbag. Ovaj kozni ne deluje fabricki.

Verovatno je cuknut spreda i ispalio oba airbaga, pa su zamenili celu konzolu.

U sustini jaka cena za auto star 7 godina, kad uzmes u obzir da je nov sa TNG i 0,9 TCe motorom ispod 9000 evra.

Kako plin istice 2016 ako je auto 2008? Racunaj onda i zamenu boce i atest plus veliki servis, to je oko 300 plus 300 evra, najmanje.

Pogledaj i datume na staklima, vrlo moguce da je menjana sofersajbna i vozacevo staklo
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Dacia2015

Jedno vreme su je cenili i 4500e...previse mi je sumnjiva....

Jelenko

Ja da se pitam ne bi ju isao ni pogledati,slike sve govore.Bjezi ti od toga..
Budi strpljiv i trazi,naici ce nesto. :dobro:

dzule

Kao sto rece Keka, sigurno je ispucao begove, jer nema drugog razloga za menjanja cele konzole ( to se radi kada se oba bega ispucaju, veruj mi ja na fordu imao takava slucaj... )
nemoj gubiti vreme s njim, ko zna sta mu jos sve fali.....
pazi, sad si u fazi da ti je frka, pa ti mogu svasta uvaliti....

Dacia2015

Najgore sto je izbor slab...sto se laureata tice, o black line da ne pricam, a oni koji prodaju ambience koga takodje nema previse, drze cenu kao da je laureat...