Cene polovnih Dacia vozila

prethodna tema - sledeća tema

Zee

Ako te brine kilometraza, onda bolje pogledaj neki auto koji je kupljen kod nas.

Dacia2015

Sta mislite o ovoj, kao farovi su promenili boju zbog sunca, meni izgleda kao da su pukle sijalice unutra, i ove nitne na braniku su mi cudne pozadi, a kao da su i zadnji farovi matirali.
Amortizeri su fabricki, ne znam koliko izdrze na sanderu tj. kad moraju da se menjaju, isto se pitam i za kocnice, vlasnik kaze da treba da se promeni jedna kugla samo...dobio ga je za prebijanje dugova i spustio bi ga na 2400e. Veliki servis uradjen

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7192106/dacia-sandero-plin

kiconix

Na braniku pozadi su parking senzori ne nitne.
Prednji branik farban a obzirom da fali čep  na mestu gde se kači kuka za šlepovanje verovatno menjan ili udaren pošteno.
Farovi su usrani i to ne zbog sunca.

zac

@Dacia2015 ..Prijatelju , moj ti je savet da gledas automobile koje mozes uzivo da pregledas, ovaj je iz Bgda...pitanje je koliko ti se isplati da dolazis ovamo da bi video da ej udaran i da ne valja... znaci probaj da nadjes neki blize tebi i gledaj uzivo...sa slika je tesko videti da li je havarisan ili ne..uzivo moze da se vidi sve..  :ziveli:

Ljota

Bezi od automobila sa BG tablicama i automobila vozenim po Beogradu, pogotovo ako vlasnika licno ne poznajes! :kava:

Dacia2015

Ma bi ja, nego nema ni jedne ni blizu mene, 90% njih je iz BG ili NS....

zac

Da to jeste problem....pa ja jedino mogu da ti predlozim da akjo nadjes nekog bas bas dobrog, da nam se svima svidi ovde na forumu...eto ja bih mogao da odem da ga pogledam i dodatno islikam...a zamolio bih tada i nekog od forumasa da mi pravi drustvo....eto toliko bih mozda mogao da pomognem da ne dolazis cak u Bgd badava..  :ne:

Dacia2015

Zac, hvala ti puno i svaka ti cast, mislim da za tim nece biti potrebe, ali u danasnje vreme kad svako gleda samo da te zezne to sto si ti ponudio je za svako postovanje!

Keka

Ima jedan u Indjiji, crveni, stoji na ulici kod nadvoznjaka preko pruge. Lepo izgleda spolja, druge detalje ne znam.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


zac

#624
@Dacia2015 ...Nemoj mi se zahvaljivati , ako zatreba nije problem...mnogima sam tako vec gledao automobile, i nadam se pomogao..nikakav problem nije...problem je jedino ako mi nije bas blizu..  :dobro:

Dacia2015

Ova Dacija, nema servisnu istoriju, jednostavno tako su je uvezli iz Italije , mozda nije odrzavana u ovlascenom, ne znam...na oko je sve ok, mozda je farban branik i suvozacevo krilo....i to je sve sto sam primetio.

Jedno pitanje, da li moze na osnovu broja sasije da se pozove neki ovlasceni servis i proveri servisna istorija pod uslovom da je uopste ima?


http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7296636/dacia-sandero-14i

Veterinar

Pretpostavljam da bi to moglo... Trebalo bi da su svi umreženi. Na kraju, možeš  saznati odakle potiče auto, pa se obratiti direktno servisnoj mreži u toj zemlji.   :ne:

dzule

svi su servisi u mrezi, bilo gde da je auto odrzavan...
nasi kumici su hteli da kupe pre godinu dana u oktobru mesecu polovnog megana, sto prodavci kazu, kao casa, ili apoteka, (mada ne shvatam ovo poredjenje, posto je casa jel'da lomljiva, a apoteka mi da prostite malo badjuga i previse na lekove...), bez ostecenja, kobajagi presao 180.000 ali ga je kobajagi prodavac sa auto placa vratio na 127.000 km zbog carine...
dade on njima broj sasije, ja nazovem drugare u jednoj od prodavnica u n.s. koje se bave prodajom delova za isti, oni pozovu bg, i tamo dodjemo do podatka da je doticni auto u januaru bio na servisu sa nekih 327.000 km na satu......kvarova koji bi dosli na red u skorasnjem periodu je bilo za 300-400 evra bez ikakve sanseda se ne dese.....
naravno da ga nisu kupili....
mislim da ti je bolje da das koji evric vise, ali da kupis auto od nekog ili sa foruma, ili nekog ko je prvi vlasnik, i ko ga je mazio i pazio i zvao ga Djole.....
ipak ces ga ti voziti minimum jos 5-6 ako ne i vise godina....
to mozes lako videti, dovoljno ce ti biti da par minuta popricas sa vlasnikom, pa odmah vidis da li te munta ili ne...
ja se i dan danas od srca lepo ispricam kada se sretnem sa momkom kome sam prodao forda, a on je i dan danas prezadovoljan sto vec 5 godina voza auto bez problema....
pritom sam ga upozorio na sve eventulne probleme koje moze da ima, ali na srecu nije ih imao jer je pedantan i odgovoran i odrzava auto kako treba. uf, udavi ja.... izvini...

Dacia2015

Auto je uvezen iz Milana....

U pravu si dzule, ali ja se nadam da ova bela dacija nije mogla da predje vise nego sto pise, sve da je prelazila i 30000km godisnje na plinu, to je za 6 god 180000km, drugo ovaj sandero generalno, svaki ne moze da ima neke preskupe kvarove. Naravno da ga necu kupovati ako prodavac ne da broj sasije za proveru, mada i to ne mora da znaci nista, moj drug je kupio nov auto iz fabrike i samo prvi mali servis odradio u ovlascenom, ako ova bela dacija nije odrzavana u ovlascenom servisu dzaba provera po broju sasije. Drugo u pravu si ti za kupovinu sa foruma ili od prvog vlasnika, ali ti automobili su ili preskupi, ili dobro iscukani i izmuceni u ovoj nasoj zemlji....

Loganovac

Kako mislite "sa foruma"? Kakva je to garancija? Ljudi, forum je virtuelna realnost, svako može da piše šta god hoće, ne proverava se I ne garantuje istinitost i validnost ovde iznetih informacija. Nemojte da pravimo belaj, ne treba nam tako nešto. Nema garancije da se ovde piše cela istina i ne znači da forumaši bolje čuvaju i održavaju vozila od ostalih vlasnika. Ako poznajete čoveka lično - to je druga stvar. Forum je jedino u tome mogao da pomogne.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.