Cene polovnih Dacia vozila

prethodna tema - sledeća tema

nikodim

Moze li neko da podeli svoja iskustva sa Loganom 1.4mpi? Pratim jedan u oglasu, 2008. god, kosta 3000... Jel to ok cena, i kakav je auto?

zac

Sve zavisi od stanja auta, kilometraze, limarije... Logan je dobar auto, cena od 3000 e. je odlicna ako je auto dobar...treba ga pogledati. ja svog iz 2007 ne bih dao ispod 3500-4000 e.  :wave:

miki-bgd

@nikodim
Ima iskustava po forumu, procackaj malo. Pogledaj kod od clanova ima taj, pa potrazi njihove postove.
Daj link ka oglasu, dosta moze da se vidi sa slika a neko ce sigurno da te posavetuje ako se vidi neki problem. Ljudi su to vec radili  :wave:

nikodim


Keka

Neregistrovan, sa isteklim atestom, progoreno sediste....ne vredi ni blizu 3000.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


miki-bgd

Prva stvar koja meni upada u oci su izduvane gume, a onda sam video nalepnicu. Auto izgleda nije vozen godinu i nekoliko meseci, moguce i vise. Gume su se mozda izdeformisale i treba da se zamene.  Drugo, veliki servis 99% nije radjen, znaci i tu ce biti trosak. Trece, nije registrovan a nema ni atest, znaci ne moze da ucestvuje u saobracaju nego mora transport, dok se sve ne regulise. Dodatni problem je sto auto ne moze da se testira, ili moze nekim sporednim zabacenim putevima, znaci kako radi motor, a i ostala mehanika.

I to sve dosta obara cenu.

To je koliko sam ja upucen, nadam se da ce neko strucniji da da svoj komentar  :wave:

Aleks

Bravo Miki.  Izmedju ostalog treba izbegavati vozila sa podrucja Obrenovca, Svilajnca, Paracina...   
Jbga, poplave....

nikodim

Ja uopste nisam obracao paznju na nalepnicu... Svaka cast!  :aplause: Jedino sto sam video to sediste... Sta mislite, koliko ovaj auto vredi?

Keka

Ako je mehanicki i limarijski auto besprekoran, s'obzirom na kilometrazu, klimu i TNG, vredi izmedju 2500 i 3000 evra. Od toga treba oduzeti registraciju (200), atest za TNG (100), veliki servis (300-400), prenos vlasnistva (50-100).
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


vladimiris

Realno, mnogo je bliži cifri od 2000 evra nego 3000...Miki je sve dobro zapazio, Keka naveo trošak...plus uvek se nađe nešto što se uoči tek kasnije...tako da 2000 evra i to je to... elem,toliko je automobila na prodaju, a para sve manje, tako da prodavac treba da bude max. realan, a kupac sa kešom uvek može da bira.

Sir Oliver

Pozdrav društvo... nema vas 100 godina... :wave:
Kaparisan Logan.
Dogovorena cena je 2000e + prevod.
Dao sam 1000 i ostatak do petka.
Da ne izbaksuziram nesto, sa detaljnijim informacijama se javljam kad ga prevedem na sebe.
Mislim da je dobar izbor, kad izbacim slike i dam ostale karakteristike, čuću vase misljenje.  :nami:
I drink to make other people more interesting.

Sir Oliver

Kupljen i preveden. Logan iz avatara, tj moj.
Šalu na stranu, od oktobra me nije pozvalo (sto mejlom, sto tel) 10ak ljudi. Ni zamena, ni cenkanje, nista.
Sta to govori, ne znam. Znam samo da u celoj ovoj katastrofi, izvukoh auto za 2000e.
Prodaja vozila ravna je katastrofi.
Pozdrav...
I drink to make other people more interesting.

Raja

Nešto te baš ne kontam najbolje. Jesi prodao - nisi prodao svoj auto, kupio drugi za 2000...  :(

Jelenko

http://www.daciaforum.in.rs/index.php?topic=6426.0
Bio je i njegov i od supruge sad je samo njegov,i bas mi je drago.. :friends:.
jel sad jasnije Cika Rajo... :)

Raja

Ma jasno, al' ipak da čujemo Sir Olivera.