plastika kod rucice menjaca

prethodna tema - sledeća tema

snob

Moj B.A.S.E. model nema ni plastiku iza menjača, ni džep pored zvučnika na prednjim vratima. Mogu misliti koliko bi se uvećali Renoovi troškovi da su ih stavljali u osnovne modele... :nocomment:

Ako naletim na neke polovne komade - stavljam ih odma'.

wvojin

#16
Citat: snob poslato 23.04.2010. - 10:05
Moj B.A.S.E. model nema ni plastiku iza menjača, ni džep pored zvučnika na prednjim vratima. Mogu misliti koliko bi se uvećali Renoovi troškovi da su ih stavljali u osnovne modele... :nocomment:

Ako naletim na neke polovne komade - stavljam ih odma'.

Kako nema?? Pa ja vozim base model Logana i imam te plastikice. To se serijski proizvodi (ako mislimo na isto - pregradica u prednjim vratima, rupe za casu i pepeljaru 2x ispred menjaca i jedna iza rucne kocnice). Ja koliko znam, bas svi modeli Logana imaju to.

Samo smo mi u prednosti (sto se tice pregradica) koji nemamo air bag za suvozaca jer i tu imamo jednu malu policu za sitnice :) Ponavljam, sa stanovista pregradica
Dacia Logan 2005, 1.4MPI + LPG,
Dacia Logan 2010, 1.5 dCi

Loganovac

Citat: wvojin poslato 23.04.2010. - 21:24
Ja koliko znam, bas svi modeli Logana imaju to.
Nemaju oni koji imaju zadnje elektro podizače, umesto otvora iza poluge ručne kočnice nalaze se tasteri.

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

wvojin

snob je pricao o base modelu. On nema elektro podizace nazad, tacnije nema ih uopste
Dacia Logan 2005, 1.4MPI + LPG,
Dacia Logan 2010, 1.5 dCi

Jelenko

Kod mene isto nema,ni na vratima a kod mjenjaca imaju 2 "rupe"za pepeljaru i jedna za limenku koka kole..... :)

A iza rucne kocnice nema nikakve plastike,sta ces,stedjeli ljudi,a nije dzaba ona narodna "koliko para toliko i muzike"

:offtopic:Mogu ja i bez toga,ali mi je krivo sto su stedjeli na nekim stvarima koje mogu zivot znaciti,tj,sto nema stabilizacione poluge...... :palica:,To im je veliki minus.

wvojin

Pa kako nema???!! :banghead: Prvi put cujem da to fali. Ajde molim te kad stignes uslikaj vrata i plastiku iz rucne kocnice.

P.S.Apsolutno se slazem za stabilizacionu polugu 
Dacia Logan 2005, 1.4MPI + LPG,
Dacia Logan 2010, 1.5 dCi

krle

Logan/Sandero Base nemaju plastiku kod ručice menjača.


Imaju samo ovaj poklopac:



DejanLogan

joj miline usisati  :usisava:

mene je sramota sta imam izmedju sedista i plastike... djubre!!! a ne mozes ga izvaditi ili usisati da si Bog... a da pritom nista ne demontiras  :Smiley:

wvojin

#23
Citat: krle poslato 25.04.2010. - 23:33
Logan/Sandero Base nemaju plastiku kod ručice menjača.

Joj vidi stvaro.Verujes li mi da ovo nisam jos video
Hvala za  :foto:
Dacia Logan 2005, 1.4MPI + LPG,
Dacia Logan 2010, 1.5 dCi

Veterinar

Citat: DejanLogan poslato 25.04.2010. - 23:40
mene je sramota sta imam izmedju sedista i plastike... djubre!!! a ne mozes ga izvaditi ili usisati da si Bog... a da pritom nista ne demontiras  :Smiley:

Mogu da se iseku tracice od tepisona i umetnu izmedju sedista i plastike. Njih je lako izvuci, otresti i vratiti nazad.

david

Ova ti je kao Njegoseva toga se nisam setio...

snob

Citat: wvojin poslato 23.04.2010. - 22:36
snob je pricao o base modelu. On nema elektro podizace nazad, tacnije nema ih uopste

Upravo tako. Nemam ništa. NIŠTA!!  :)

Samo plastika sa 2 (dve) rupe za piće ispred menjača. Niks treća iza ručne, niks džepovi na vratima. Kupljen u julu 2006... Stipse...

Keka

100.000 vozila puta 5 evra = 500.000 evra  :whistling:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


wvojin

Dacia Logan 2005, 1.4MPI + LPG,
Dacia Logan 2010, 1.5 dCi

Dexterslab

S'obzirom da cigare tresem kroz prozor :whistling: pepeljara mi je cista tako da tu mogu raznorazne gluposti, a s'obzirom da mi ortak drzi otpad naisao sam na jos jednu pepeljaru za logana i stavio je odmah pored...tu bleje pare sa putarinu. Nemam suvozacev air-bag, tako da sam isekao onaj mali gumeni podmetac po meri i tu moze da bleji telefon u toku voznje bez straha od pada.Posto nisam znao da postoji tipski drzac za naocare dok se nisam uclanio na forum uzeo sam obicnu kinesku plasticnu fotrolu za naocare i pricvrstio je na gornji deo unutrasnjosti kasete ispred suvozaca....mozda je neobicno ali sluzi svrsi! A onaj mali kvadratic na plastici izmedju rucne i menjaca u opste nisam znao kako da iskoristim dok nisam provalio da paklica cigara staje k'o dupe na nosu!  :cool: Vise prostora u kolima mi i nije potrebno...
Zivot se ne meri momentima kada udahnemo, nego momentima koji nam oduzimaju dah! :)