plastika kod rucice menjaca

prethodna tema - sledeća tema

mladen895

Po meni promasena stvar.Neiskoriscen prostor u vidu dve rupe za konzerve ispred menjaca i jedne iza rucne kocnice.Inace prostran auto a nema mesta za sitnice i na drugim mestima sem u gepeku. :297:
Kad se mora,sve  je tesko.

Veterinar

U jednu rupu ide pepeljara (koja moze da sluzi u druge svrhe, mali magacin za slatkise i sl.), u rupu iza menjaca moze na knap da se uglavi Aqua viva sa ukusom breskve, tako da flasica ne ispada pri kocenju, a mislim da staje i mala cetvrtasta voda-voda (staju mnoge flasice, ali se klate, a ove su pravljene bas za Logana), treca rupa (ovo mi zvuci kao seksualni prirucnik) koze da sluzi za mobilni (moj), kljuceve, novce pripremljene za placanje putarine, dve najmenje Snickers cokoladice (samo zimi)...  :hall:

dsit

Mladene, okomio si se na jedine 3 korisne rupe... :)
I ja te uglavnom kristim za mob, kljuceve, case kad idem negde dalje...a da bi godilo jos pregrada,godilo bi...

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Veterinar

Posto na zadnjoj klupi imam fiksirano decije sediste, iza suvozaca, pa se prostor gde bu bile nog odraslog coveka ne koristi, tu sam stavio kutije i jednu plitku kutiju ispod sedista vozaca, a u njih stane stosta... Prostori u vratima su O.K., pa cak i pretinac ispred vozaca. Najredje koristim cetvrtasti prostor ispod rucice menjaca.

krle

Šta da kažemo mi koji imamo električne  podizače stakala u zadnjim vratima.Pa mi smo tek uskraćeni za smeštaj sitnica  :Smiley:  Sve zavisi šta pod sitnicama podrazumevate. Po mom mišljenju "džepovi" u vratima su savim dovoljni. Inače, novinari specijalizovanih časopisa o automobilima kao da ovu oblast najviše vole pa  i najluksuznijim automobilu tu nađu manu.Voleo bih kada bi jednom naveli spisak tih pregrada  koje bi prosečan automobil trebao da ima kako bi oni bili zadovoljni.
Konkretno, kod Logana/Sandera mislim da nedostaje Renoova tipska kutija za naočare.Ovo su trebali da ugrade u više nivoe opreme.   

Veterinar

Krle i ja se drugi put doticemo novinara. Unapred se izvinjavam zbog OT, ali - kupio sam prosli broj revije o saobracaju, automobilizmu..., pazite sad - kazu "sa 350 l, prtljaznik audija A3 spada u prosek klase", a onda za Jeep Patriot da su "se upoznali sa svim prednostima prtljaznika od 330 l koji je lako nosio svu novinarsku, fotoreportersku i snimateljsku opremu".  :ces:
Ako je to glupo, recenica "ako se menjac zaboravi u VI step.prenosa, medjuubrzanje od 70 do 120 km/h iznosi 15,4 s, sto je previse za bezbeddno preticanje" nema premca. Rec je o autu sa dizel motorom i 310 Nm. Mislim, ja teram lagano, ali sa 70 km/h u VI stepenu!? Jos kazu da je 15 s puno!??
Upravo zbog toga ne mogu bas najozbiljnije da shvatam svaki novinarski komentar. U nekoliko casopisa su tvrdili da Logan nema dovoljno pregrada za sitnice i slazem se s tim, ali u odnosu na druge koje sam vozio, sasvim je dovoljno (suvozaceva vrata, trenutno - jastuk za vrat na naduvavanje (izduvan  :) ), mali kisobran, puno pakovanje vlaznih maramica, karta Evrope i karta zapadnog Balkana, papirne maramice, dve vece i jedna manja kesa i prazno jos 30% pregrade. Eeeej!  :bonk:

mladen895

Svaki dan sam u kolima po skoro 10 sati i bas mi nedostaju te pregrade za ovoono.Kad bi se neki plasticar setio da izlije malo bolje taj deo... :hall:
Kad se mora,sve  je tesko.

david

Bilo bih dobro da je taj deo iznad sedista malo visi sa vise djepova i slicno. Da je npr menjac manji i slicno ali sve je to dobro, fali jedna polica ispred suvozaca i sve u svemu to je zacin C...

DejanLogan

+ naslon za ruku = vise mesta  :write:

stalker

Ja sam razmišljao kako bih ispod vozačkog sjedala uvalio neku ladicu na izvlačenje kakve tvornički imaju neki auti ali mi ideja još nije sazrela za izvedbu.
Smetaju one poluge za pomjeranje sjedala a baš bi bilo zgodno i tu imati malo prostora za diskretno odlaganje kakvih sitnica koje ne bi mamile poglede.
Poznato je da je lopovima ponekad dovoljan povod za obijanje auta i neki bezvrijedan predmet ostavljen na vidljivom mjestu pa zato uvijek volim sve skloniti negdje a pretinac za rukavice je često premalen.
www.renault-klub.hr
www.du-moto.com

DejanLogan

Citat: stalker poslato 15.04.2010. - 08:43
neki bezvrijedan predmet ostavljen na vidljivom mjestu

:offtopic: mom drugu su obili narkomani za paklicu cigareta na prednjem sedistu!!!!!!  :place:

mladja73

Ja sam letos kupio organajzer i veoma je korisno pogotovo ako imate malu decu.

Kupio sam ga u Rijeci i platio 55 kuna sto mu dodje otprilike 600 din. Ovde ga nisam vidjao.
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

Keka

Imam nesto slicno u kutiji u podrumu, ali ne koristim.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


wvojin

Citat: mladja73 poslato 18.04.2010. - 16:15
Ja sam letos kupio organajzer i veoma je korisno pogotovo ako imate malu decu.

Kupio sam ga u Rijeci i platio 55 kuna sto mu dodje otprilike 600 din. Ovde ga nisam vidjao.

Ja sam video bas pre neki dan takav slican organajzer u Merkuru i Rodicu. Nisam video cenu, pravo da vam kazem, jer me nije ni zanimalo. Ako budem isao skoro, bas cu da pogledam i javljam
Dacia Logan 2005, 1.4MPI + LPG,
Dacia Logan 2010, 1.5 dCi