Logan 1,5 Dci Laureate 2007

prethodna tema - sledeća tema

boki01

Družimo se Logan i ja već 10 meseci, a nikako da postavim njegove slike. OvaJ auto je definitivno "uništio" moje predrasude i strahove od auta u beloj boji. Žta više, mislim da me, na prvi pogled, baš bojom osvojio i da je to uz onaj spojlerčiđ na gepeku )i cenu naravno  :D) bio jedan od 3 presudna razloga za kupovinu.













Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

zac


Vladan P

Da...,bela mu baš ''stoji''  :to:
Zajedno smo skupa !

Aleks

Beo ko "smederevac"!   :lau:
Salim se, odras'o sam u belim automobilima.  Ali,  ne da stoji novom Loganu!  :hall:

miki-bgd

Super izgleda a zelim i da super traje!  :aplause: 

Upalo mi u oko, sta se ono desilo na zadnjoj levoj strani? Neka udubljenja (rub iznad tocka i malo vrata)  :ces:

PS. Nadjoh jos jednu veliku falinku, nema forumaske okvire  :rtfm:
:too:

Vihor

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

ppejic

Super je. Naulji mu limariju iznutra (vrata, zadnja krila i sajtne), ništa ne košta a uštedeće ti živce pre svega.

boki01

#8
Hvala svima na komentarima   :dobro:

To na rubu  :ne: Tako sam ga kupio. Nemam pojma kako je nastalo, a sve sam lenj da to saniram.

ppejic

Ma to je spolja, to nije opasno, kancer vreba iznutra.

boki01

To na rubu nije korozija, već je auto ulubljen i zagreban. E sad, ja sam par tačaka na tom rubu i na drugim mestima gde je boja spala do lima zafarbao "privremeno" nekom belom bojom koju sam imao pri ruci (svetlija od boje auta).

Razmišljao sam da li da auto oteram limaru da mi to sve lepo pregituje i ofarba (bojim se da ne ofarba ceo blatobran i pola vrata) ili samo da kupim 100 grama originalkne boje i da pojedine ogrebotine sam ofarbam. I dok ja razmišljam šta ću, to tako stoooojiii  :whistling:

trajce

Boja je lepa :too: uzivaj u voznji  :aplause:

Dragan.vi

Sve su ti fotografije lepe, ali ova poslednja je ubedljivo najlepsa  :lux: :friends: :too:

Aleks


boki01

Mali šofer obožava da šoferira  :laugh1: