Dacia obara rekorde u Evropi

prethodna tema - sledeća tema

Loganovac

Ma dabome, džaba pričati, ljudi su budale i ne mogu da shvate da je isto loše svima. Opet neko proda par komada više od ostalih pa makar i u taj brejku osvoji Grend Slem. Da li ga to čini manje šampionom?
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Ljuba82

Strahovito loše poređenje. Gledajući rezultate prodaje pre 2020. godine i sad, ovo je kao da je ex veliki šamion osvojio ATP tour 250 (u taj brejku).

bocca

Što se mene tiče oba pogleda na trenutnu realnost su legitimna! Ipak, na svaku moguću vest u vezi prodaje, koje su mnogima interesantne, pa i meni vi što to gledate iz negativnog ugla opet prokomentarišete. Čitamo mnogi redovno ovaj forum i dva do tri puta jedno mišljenje je sasvim dovoljno. Sve preko toga je malo i dosadno. Bez ikakve želje da se neko i uvredi želim vam srećne praznike.  :ziveli:

kiconix


Ljuba82

Nekome su dosadni, a nekome gotovo uvredljivi za logiku, iskreno bez namere da budem pretenciozan. Zato forum i služi. Svako dobro svima!  :respect:

saša61beograd

Ko je siguran u svoju odluku da sad kupuje,neće ga odvratiti nikakva piskaranja po forumima.Ko ipak,makar podsvesno sumnja,on se može pokolebati.U svakom slučaju,dobro je da se čuju razna mišljenja pre velikih odluka.Ovo je dobar forum jer su se o svemu čula različita mišljenja.Da svi mislimo isto,to ne bi bio forum nego pevačko društvo i horsko pevanje.
Neka nam je svima srećno plivanje u mutnoj vodi današnjice!

papicdu1

baš tako :to: sretno svima, u 2022g

zaki

Mene povremeno uhvati podsvesna sumlja pa onda okrenemem nekoliko distributera drugih brendova da bi opet zaključio da jednostavno nisam imao drugog izbora za novi auto do 12k evra.

Vladan P

Zajedno smo skupa !

Zoran

U teoriji baš lijepo a u praksi?
Prije ti istekne registracija nego ti auto poprave u garanciji.
Sam svoj gazda - vazda.

Keka

To nema veze sa proizvodnjom nego sa logistikom u ovoj zabiti.

Far za Nissan stize za 10 dana iz Velike Britanije.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


saša61beograd

Citat: Vladan P poslato 20.01.2023. - 14:20
https://autostart.24sata.hr/novosti/dok-se-drugi-muce-dacia-je-osjetno-povecala-prodaju-7838?fbclid=IwAR1uGmn7GxOcyU-CH5w9K-EzEvA7Yfl2ssRlI5Zb7uNSxRxo8cuVsx7GBMQ
Dačija (Reno) je u 2022. izgubila veliku investiciju i važno tržište od oko 200.000.000 ljudi u RUS i UA.Kupci u ostatku Evrope moraće i to da plate.
Kome i čemu služe ovakvi članci,stvarno mi nije jasno.

kiconix

Tebi.
Ko to jos cita i koga bole usi kako ce neki brend da prodje na nekom trzistu.
Chevrolet se povukao iz evrope i sta sad?
Jos se voze po ulicama i vozice se


Veterinar

Polemisemo... Da hocu da kupim opet nov auto
to bi opet bila Dacija. Chevrolet ni polovan,nikako.

Vladan P

Zajedno smo skupa !