Držači(ručke) iznad vrata

prethodna tema - sledeća tema

lakistrike95

Koristio sam pretragu, i nisam nasao da se iko raspitivao za ovo, izvinjavam se ako nisam bio dovoljno uporan, i ako tema vec postoji :D
Pa ovako, ja prvo ne mogu da verujem zasto se u novijim autima(ne svim) ne ugradjuje drzac iznad prozora na zadnjoj klupi, pa je l' to toliko velika investicija, ajd' rekoh treba i ovlasceni serviseri da uzmu neki dinar, pitao za ove drzace, kazu to ne postoji za Dustera. :bonk:
A ostavljeno je pozadi mesta da se ubace, ima li negde da se kupe te rucke da ih ubacim, nervira me sto ih nema, nekad kada se vozim pozadi bukvalno letim u krivini( ne brinite,nije zbog brze voznje)...  :lau:
Znaci moje pitanje je, ima li se gde kupiti i koliko to kosta, i moze li se na nekom otpadu skinuti sa nekog havarisanog Dustera prednja rucka i montirati pozadi, cim ima napred, mora da ima i pozadi da se kupi, ili me ovi iz servisa malo  :mojeovce:

Keka

Rucka je najmanji problem, ako postoje rupe u limu u koje ces zavrnuti sraf.

Znaci skines nebo i vidis da li moze ili ne.

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


lakistrike95

Nema potrebe za skidanjem neba, ima vec cepovi ostavljeni, evo slika kako to izgleda :)
Levo je bez cepa, a desno sa :)

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


lakistrike95


zac

Moze naravno, samo treba staviti plasticnu zabicu za holsraf... iliti tu tiplu.   :wave:

lakistrike95

E sad glavno pitanje, gde naci rucke?  :Smiley:

zac

Pretpostavljam da je raspon rupa kao za rucke kod Logana...znaci juri na otpadu rucke od Logana..  :wave:

lakistrike95

Mogu da premerim pa da stavim ovde, ako neko ima podatak koliko je na Loganu.

zac

aj stavi pa cu ja premeriti...mogu i odma ako ti izmeris veceras..

lakistrike95

Ovako, merio sam od sredine ove dve rupe, i razmak je 19cm. Znaci pocetak i kraj su izmedju ove oblika kvadrata i oblika elipse.

Raja


zac

Evo tu sam  :D ...od centra do centra zavrtnja oko 185 mm (18.5cm) to je to, ta plasticna zabica uvek moze da mrdne koji milimetar levo desno..  :wave:

lakistrike95

To je to, sutra zovem otpad. Hvala puno, i izvinjavam se na cimanju u ovo doba :)  :aplause: :wave: