Sijalice H4 i ostale - ???

prethodna tema - sledeća tema

kiborggg

meni je juce crkla druga "fabricka" na 19.560 km, tako da su sad obje "BOSH" anti UV i Pb itd....  :cool:

Aleks


Pred put na letovanje ugradio sam sijalice sa slike, kupljene u AK Francuz za oko 400din. po komadu, na tehnickom izvrsena blaga korekcija visine snopa svetala. Sijalice su za svaku preporuku, bar po meni, odlicno osvetljavaju put po jakoj kisi. E sad koliko ce trajati, videcemo, mada sam ih kupio po preporuci drugara kome na Citroenu BX teraju vise od godinu dana.

glavonja3

Fabricke su crkle na 33.000km jedna za drugom, dok su stavljene Hella i Bosch crkle posle 22.000km takodje jedna za drugom. Sada vozim Bosch i Osram. Obavezno pazim da ne kupim neke koje nisu anti UV.

Takodje posle 5 godina i 60.000km je crkla leva pozicija, koju je jako tesko bilo zameniti po uputstvu. Ipak sam uspeo uz Kristijev video tutorijal.

Sale

kupio sam danas belu led poziciju da mi ona zuta ne kvari izgled xenona...svaka sijalica se sastoji od 10 malih led sijalica i trebalo bi da lepo svetli...naravno kineske su ali izgledaju da su dobro uradjene mada
to cu znati tek kad ih montiram...placene su 900din i cim ih zamenim kacim slike i javljam utiske :)

zac

Slikaj tu sijalicu sa led diodama pre montaze pa postavi ovde.  :wave:

Sale




stavio sam ih i rade savrseno...unutrasnji oblik fara im daje odlicnu refleksiju tako da je osvetljenje super i uz xenone izgleda prelepo :)
Na osnovu prvih utisaka bi ih preporucio ali ne smem jer ne znam koliko ce trajati,a to ce samo vreme pokazati...ako nekome nije mnogo
900din pa makar i crkle posle 6 meseci onda slobodno kupujte.

zac

Hvala za sliku  :wave:
Sobzirom da su u pitanju diode trebalo bi jako dugo da traju, pa i ako su kineske.  :ne:

PS. Gde si ih kupio?

Sale

molim i drugi put...kupio sam ih u zemunu kod tosinog bunara od nekog lika...ima sve i svasta,ima cak i pozicije sa 25 SMD dioda i one su 1400din

Loganovac

Daj adresu, ime radnje...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Sale

nije radnja lik to radi privatno i nezvanično ali ima kao neki sajt sa opisom proizvoda i kontakt telefonom
http://www.freewebs.com/zokisound/

mrsp

#265
I meni danas crkla prva sijalica i to leva. Da li se meni čini ili svima prvo crkne sijalica u levom faru.
Prelistavao sam temu da vidim koju sijalicu da kupim i koliko sam mogao da primetim većini je prvo pregorela sijalica u levom faru!?  :ces:
Da li je to slučajno ili ima neke veze?

Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Andrix

#267
meni su crkle obe sijalice fara na po 10.000 km izmedju, treba staviti kvalitetne i zaboraviti za njih.A sto vidim  stavljate i wurt sijalice.Oni prave dobar alat tipa burgija itd, a sve ostalo je proizvodnja drigih  koji to prave za wurt.kao i premija u maxiju.ni ja nisam obracao paznju pa me uputise, a trazio sam njihov aditiv.




Ajmo malo više pažnje na pravopis, skrati rečenicu i pročitaj šta si napisao pre nego što pošalješ tekst.  Hvala!
                                                                                                                                            Raja   
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

Loganovac

 :ces: ako bi mogao malo da pojasniš, ali polako - da li su Wurth sijalice dobre ili nisu (nisam čuo da prave ili prodaju - brendiraju sijalice)?
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Andrix

Sto se mene tice ok su- nista posebno. Treba kupovati delove od firmi koje su se specijalizovale za odredjenu grupu proizvoda a ne brendirane.
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari