Dacia part 3 - Duster

prethodna tema - sledeća tema

drzarkod

Posle Logana, i MCV sa 7 sedista  uzeh uvek zeljeni Duster. Sta reci razlika se oseti itekako........ :aplause: Evo nekih fotkica.

ivan-bgd

Nov?Polovan?Dizel?Benz?Što klot?Što bela boja?Ma bitno da si ostao u dacia porodici :)

Zoran

Sam svoj gazda - vazda.

Keka

Citat: ivan-bgd poslato 15.08.2013. - 18:26
Nov?Polovan?Dizel?Benz?Što klot?Što bela boja?Ma bitno da si ostao u dacia porodici :)

Vidi se na satu 11300 km, sto znaci da je polovan. Na osnovu obrtometra radi se o benzincu. Klot i bela boja-valjda bio takav izbor u datom momentu. I meni se cini da ce plakati za klimom vrlo brzo.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


saša61beograd

Kad bih uzimao Dastera,uzeo bih belog,benzinca i u klot verziji,baš ovakvog!Ovo sam i napisao u nekoj temi još pre godinu,dve,valjda kad se Daster tek pojavio
Ovakav Daster je the best of Dačija:jednostavnost,prostor,vešanje,visina,veliki točkovi i 1,6 16v!I potpuno rasterećen od šminke i opreme,samo ono što je suština.
Čestitam na izboru,kao da si mene pitao.


Ivan91


boxit

Samo da znaš da prodavac još nije skinuo oglas  :-)1

http://www.polovniautomobili.com/oglas3310336/dacia_duster_16v/

Takođe, čestitke....da te lepo i dugo služi  :ziveli:


Loganovac

Nije ovaj baš mnogo rasterećen od opreme: ABS, ASR, ESP(?), servo volan, jedino klima fali...

U zdravlju da se voziš!  :to:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Dejan11

čestitam ! mislim da ćeš biti zadovoljan ( ja jesam :) )...
šteta samo za klimu,ali za te pare,odličan izbor  :to:

asimic


Ayrton

Znaćeš ko si ako vodu nosiš!

drzarkod

Hvala svima na cestitkama,
Sasa tebe sam i slusao kad sam birao. Auto mirise na novo, garaziran, od prosle godine presao 2000 km, kada je radjen zadnji servis    ( sipaju Motrio  :banghead: ) jos pod garancijom  ( neznam da li da uzmem produzenu garanciju  :ces: ), nije imao tackicu na sebi dok me juce nije kolega sa posla castio nepazljivim otvaranjem vrata ( standardna prica ) te na blatobranu dobih malo sive boje, ali neka to bude kao kad ocepis nove patike.
Auto se drasticno razlikuje od logana, tih je na 110, lepo se vozi, trosi mi na otvorenom oko 7 l  do 100 tke voznja ( bmb 98 EKO ), u gradu jos nisam toliko prelazio. Voleo bih i ja klimu ali sad ce jesen, zima...a na leto ko zna mozda i ugradim negde.
Cena je bila jos bolja, a ja sam MCV-a prodao takodje jeftinije pa mi dosla doplata na isto.
Nemam sad love ali neckam se da li ubacivati plin.  Sa jeseni prelazim manje od 1000 km mesecno.
Duster je stvarno best by za te pare, a oprema mi se neplaca jos toliko para kojih iskreno i nemam. Za nas obicne smrtnike sta fali mali rad rukom kad otvaras prozore, ili malo vetra u kosi umesto klime ( kao kabrio  :lol1: ). Zena se malko neckala ali kad je juce napravila par krugova po gradu ostala bez teksta. MCV nije htela da vozi....ovde vidim da ce biti otimanja za kljuceve. :zloca:

Stefy


asimic

Staviš one zavesice na prozore i pomaže sigurno kod vrućina. Ja imam klimu ali planiram da stavim to jer mi nekako prija više za male relacije po gradu. Džaba klima nekima kad ne mogu da drže leti lakat u autu :) Budi i ti šmeker  :ziveli:

drzarkod

To sam i planirao i naslon za ruku i kadicu za gepek, pa bi mi Dusterovci mogli da se skupimo i trazimo neki zajednicki popust.

:offtopic:

Usput kad sam trazio info o Dusteru na forumu nekako smo rastrkani i po svim temama razbacane informacije. Mogli bi moderatori da nam daju neki prostor posto cenim da ce sve vise clanova voziti ovaj auto. Cena pada, ide novi model, a nasi stari automobili su polako za zamenu dok jos nesto vrede.