Logan II

prethodna tema - sledeća tema

kapsid

Čestitke od srca! Moj favorit u svakom pogledu :jea:
Ne može somun bez najmanje četiri kifle da balansira!

Zee

 :ha:
Bela mu je cucnula za sve pare, 'bem ti zivot.
Neka je sa srecom, nek' sluzi i da se sit navozas.  :)
Pisi kako se ponasa fabricki plin. :wave: 

Stefy

Prelep je, cestitam :ziveli:

samsung

#18



:aplause:
pozdrav iz St.Pazove

Tale

Čestitam, da te dobro i srećno vozi!  :too:

Veterinar

 :aplause: Svaka cast na izboru, verujem da bih sada od svih birao bas takav model (dok se ne pojavi MCV).  :ziveli:

bind

Neka je sa srećom i da te lepo sluzi...   :ziveli:

vujanovgoran

Ivane, auto je prelep  :too:. Mislim da smo se sreli na vilinim vodama ili dorcolu 26.06., bio sam sa novim Loganaom u bez boji, i komentarisao sam kako je bela extra jos samo da su ogledala i kvake na vratima u boji auta. Sto se tice ubrzanja, on ce tek posle nekoliko hiljada km dobiti sve svoje karakteristike, sve bolje ce da ubrzava, potrosnja ce mu biti sve manja i motor ce mu biti sve tisi. Sve je to normalno u procesu razradjivanja.
Dizla je dizla
i opet dizla!!!

Ivan91

Hvala svima :)
@vujan : jako moguce tad je cale vozikao. Inace bela folija preko retrovizora i kvaka je najmanji problem :)
Kako se plin ponasa, pa sam ga prebacuje po ovoj temperaturi gotovo odmah, osetis mali cim kad prebaci i to je to.
da osetim razliku u snazi, ne..
Slikacu detaljnije auto ovih dana, uvatio me neki grip pa ne mogu iz sobe da izadjem.

Ivan91

Pre nek idan me skuter u gradu opalio po autu i uteko, razbio mi stop svetlo, a cena u HIT-u je 9300 din. JA sam znao da ce da deru, reko do 6 k , ali 9 k je previse za onu plastiku jadnu.

jasho

Probaj kod Željka da vidiš jel ima zamenske, tačnije jel počeo da dobija?! Kasko?!

Ivan91

Kakva je prica za kasko ? Jel se isplati aktivirati kasko za stetu ispod 100 e ? Msm jel ence mi nabudze ratu za sledece godine zbog aktivacije sad

jasho

To moraš sam da proceniš, tačnije da odeš do njih i vidiš kakva je kombinatorika?!  :ziveli:

miki-bgd

@Ivan91
I mene interesuje, pa ako nesto saznas molim te napisi ovde.
Koliko ja znam, samo bi trebao da izgubis bonus, i to je to. Na kasko ne bi trebalo da ide malus. Ti si platio osiguranu sumu u vrednosti automobila, tako da, po nekoj logici, najvise bi ti toliko para isplatili. E sad, posebna je prica sto su 100% pokrivene samo 2 stete, ili 3, kako sam cuo vise puta, ali mi ni to nije najjasnije, sta ako si imao 2 stete po 100€  :ne:

Koristio sam mali kasko za stakla, i tu mi je receno da mogu koliko hocu puta da aktiviram osiguranje do osigurane sume od 25.000 dinara.

lovac

Kad se logan pojavio pre mnogo godina - bio je ružan (do bola).
Ovaj novi je sasvim OK, moglo bi se reći i da je lep auto.
Bela boja mu dobro stoji. Zapravo, bela boja je sada opet moderna za automobile.