Kvalitet i cene gasa

prethodna tema - sledeća tema

slavko_bgd

Citat: bocca poslato 15.11.2010. - 18:10

... obican super 95 je 1.175, a gas 0.949!!! ... samo mi rece vozac naseg autobusa da mi tamo ne mozemo da sipamo jer je drugaciji prikljucak...


:Smiley: To je avionski gas, malo je skuplji i zato je drugačiji priključak!  :Smiley:

Saša

Zna li neko zbog čega je danas nemoguće sipati TNG?
Ni na jednoj pumpi koju sam obišao u Zemunu i Batajnici ne sipaju, a na automatima uglavnom piše U KVARU.

:glare: Ako mene pitate, ode cena TNG-a još gore...

Keka

Ili su malo kraduckali kao ovi na NIS, ili ce poskupeti od ponoci, ili su stvarno u kvaru.

Ja sipao danas na Lukoilu u NS, 67.5 din/l.

Presao 375 km, stalo 29 litara gasa. Prosek 7.73.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


perke21

Ja sam juče zatekao istu situaciju u Valjevu i okolini. Konačno sam sipao gas takođe na LUKOIL pumpi u Aranđelovcu po ceni od 67.5. Pumper mi je rekao da nema najave o nestašici, mada im nisu isporučivali plin taj dan (a trebalo je).

:hall: :hall: :hall:

ekonomik

Citat: sasa poslato 21.11.2010. - 13:02
:glare: Ako mene pitate, ode cena TNG-a još gore...

Stigosmo do 70.
Idemo dalje...  :ranting:

Keka

Gde je to 70?

Video sam danas Knez Petrol u Sr. Karlovcima 63,90.

Pumpa se nalazi preko puta Zeleznicke stanice, ima ogromnu reklamu, cenovnik, zelene trepcuce strelice, cak i neka svetla sto saraju po nebu....Sija kao novogodisnja jelka, ne mozes je promasiti.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


ekonomik

Avia, Medakovic 70 din, Univerzum 69.9

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Jeca

koliko se isplati gas ako uzmemo u obzir ugradnju u oficijalnom servisu<zbog garancije i kvaliteta sistema>i ako nastavi cena gore?Suska se da ce skoro izjednaciti cene sa benzinom~manje vise..

gio

Pa evo, meni je ovo neka granica. Mogu reći da mi se ne isplati da stavim uređaj u mog logana. Moj slučaj: ne plaćam benzin (t.j. dodam pomalo iz sopstvenog džepa za moje potrebe) jer od firme dobijam svake nedelje bonove za gorivo i sad kad bih hteo da ugradim plinsku instalaciju trebalo bi da se otvorim minimum 600 eur (ugradnja + administracija) što je oko 64000 dinara.
Pošto pređem oko 1200 km mesečno treba mi oko 115 litara benzina. Za istu kilometražu na lpg to je oko 125 litara odnosno 8750 din. Od firme dobijem oko 11000 din/mesec. Dakle bio bih "dobar" malo više od 2000 din. Meni bi tako trebalo 30 meseci da povratim investiciju. Ne isplati mi se i odustajem. Bar dok BMB95 ne bude bar 135 din. :ljut:

slavko_bgd


Dok sam studirao i dok je moj pokojni tata sipao benzin,meni se nije isplatilo ni da idem peške.

Uz svo dužno poštovanje, promašili ste naslov (temu)  u kojoj je  trebalo da napišete svoj stav koji ste napisali. A i ja diskutujući sa Vama.
Lično, drago mi je da postoje firme koje svojim radnicima plaćaju gorivo, da ih Bog poživi i da ih bude što više.

Srdačan pozdrav...


ppejic

Opet ću ponoviti. Zimi se cena TNG uvek popne na 60% cene BMB.

Peja

Saša

Ako je to zbog toga što zaista mešaju više propana nego leti, ondak OK. :dobro:

kiconix

Kakvo crno OK, sve su to lopovi, od prvog do poslednjeg.
Kad sam procitao da je cena otisla gore zato sto je u Francuskoj bila blokada rafinerija, sve mi je bilo jasno.
http://www.blic.rs/Vesti/Tema-Dana/218949/Ugradnja-plina--se-ne-isplati
Procitajte samo ovo, muka mi je.

Saša

Da li je moguće naći strukturu cene TNG-a u Srbiji?
Mislim da bi onda bilo dosta toga jasnije...