dekodiranje radio aparata

prethodna tema - sledeća tema

Ljuba_Zemun

Da li neko zna kako se može saznati kod za radio ( 4 cifre),načuo sam preko broja šasije.Pozdrav

vujanovgoran

Moguce, ali samo u ovlascenom servisu.
Dizla je dizla
i opet dizla!!!

mrsp

#2
Evo probaj ovde http://www.radio-code.lt/

  https://rapidshare.com/#users|46595780|ebecf872f7d6767038134aff110e532f|1960|referer-8A1C96D2DDB38875468193BED69D881D

Ako ti ne pomogne ništa od ovoga napiši ovde sa zadnje strane radia sve ono što piše,ili mi pošalji VIN da probam ja da ti nabavim kod.

Aleks

Pogledaj u servisnu knjizicu. Meni je tamo bio upisan kod za fabricki radio.

dattila

Pozdrav. I ja imam isti problem. Juče otišao u zvanični servis u subotici da mi daju kod a oni može ali to košta 1500 dinara. Ja im kažem da to ne piše u upustvu da moram i da plati nego samo dacse javim u uvlašćeni servis ako izgubim kod.

miki-bgd

 :ha: Dal je moguce da su toliko bezobrazni ?!?!?!

Slusaj, u servisnoj knjizici koju si dobio uz auto, mislim da ima linija na kojoj pise radio kod (knjizica mi je u kolima pa ne mogu odmah da vidim, ali znam da su meni moj upisali tamo), tako da lepo idi ti tamo i reci da ne seru nego da urade ono sta su duzni.

dattila

Sta da ti kažem i ja sam ih samo pogledao i izašao iz radnje. Našao sam liniju ali na žalost koda nema.

Dadokg

Tu su trebali da upišu četvorocifreni broj kada si preuzimao auto. A ne vidim problem zašto ti ne bi dali taj broj. U svakom slučaju možeš im fino zapretiti da ćeš se žaliti centrali. Ja mislim da to jedino uspeva kod nas u zemlji.

dattila

Nisam kupio auto kod njih nego uvezao iz njemačke ali ipak nije razlog da mi ne napeave pošto lepo piše u upustvu da ako izgubim kod treba se javit najbližem zvaničnom servisu.

nemanja46

Ja u toj knizici imam upisan kod,ali cale na sluzbenoj corsi nije imao taj kod i u servisu su mu to naplatili 3000din  :help:

Mandrak

@dattila: izvadi radio, slikaj stranu sa nalepnicom i pošalji, pa da probamo da nađemo kod.

Aleks


Loganovac

Normalno, kulturno, bez vaćarenja!  :aplause:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

dattila

 Evo u horgosu mi dali besplatno samo sam trebao servis da napravim kod njih.