Dacia Logan 2013

prethodna tema - sledeća tema

nenad28


Sir Oliver

Čestitam, stvarno je kao lutka... U svim segmentima!
Srećno i dugovečno bilo raubanje lepotana...  :ziveli:
I drink to make other people more interesting.

Ivan91

Posto nema nazad zvucnike, predpostavljam da je no-no da ih sam ugradis ?

nikola034

Odlican auto da te dugo sluzi sve naj naj :aplause: :aplause:

Veterinar

U zdravlju neka te služi. Auto je predivan, motor po meri. Uživaj u vožnji!  :ziveli:

Citat: Ivan91 poslato 29.05.2013. - 13:33
Posto nema nazad zvucnike, predpostavljam da je no-no da ih sam ugradis ?

Ko će to da zabrani? Ko će to da ustanovi?


Svarog

Auto ti je sjajan. Neka te lepo služi i mnogo kilometara da pređeš.

Ivan91

Citat: Veterinar poslato 29.05.2013. - 19:41
U zdravlju neka te služi. Auto je predivan, motor po meri. Uživaj u vožnji!  :ziveli:


Ko će to da zabrani? Ko će to da ustanovi?
Zbog garancije mislim :/

sale_u123

Sve čestitke... :woo-hoo:
Auto je k`о lutka... :cool:

vujanovgoran

Posle 6000km i dva meseca, nemam nikakve zamerke  :logan:, sve sto sam napisao u pethodnim postovima stoji. Zvucnike nazad jos nisam ugradio, ali sam ih spremio. Cekam da odem na servis i da to pokusam da reklamiram, posto u prospektu pise  :rtfm: radio cd 4x15w. Auto je mnogo vise od ocekivanja. Do nekih sledecih km  :wave:
Dizla je dizla
i opet dizla!!!

Andrix

Radio jeste 4x15 w, ali u ambience paketu imaju samo 2 napred zvucnika, isto kao i kod mene, vec sam ih pitao
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

ivan-bgd

Oznaka 4x15 je za radio ali ne i za zvučnike.Tj zvučnici su 4 x koliko ti volja..... :lau:

vujanovgoran

 :bonk:  :bonk:  :bonk: za mene, a i njih treba  :cekicem: :cekicem: :cekicem:
Dizla je dizla
i opet dizla!!!

vujanovgoran

Za sada sam presao nepunih 16000km. Auto radi bez greske, sve sto sam u prethodnim postovima napisao, stoji  :lazy:. Prosecna potrosnja mu je 3,97l/100km, ja prezadovoljan. Jedina mana mu je, a sto me strasno nervira, sto nema grejace retrovizora  :banghead:. Polako se spremam da na prolece to odradim. Prvi servis sam odradio i napisao u temi za to. Vise ne planiram da idem u ovlasceni servis, vec uradi sam. Jos uvek u ponudi nema sav potrosni materijal za servis. Mann je izbacio filter ulja W7032, koji je isti kao i za Logan I, i filter klime koji vec postoji sa oznakom CU22011. Filter vazduha je u pripremi, a filter goriva, za koji mislim da je ulozak, jos uvek nigde nema u ponudi, na kucistu filtera goriva  je oznaka Mahle KF84/27. Zvucnike za zadnja vrata sam spremio i cekam malo lepse vreme da ih ugradim.
Do sledeceg servisa, a to ce biti na prolece, ce valjda biti sve od potrosnog materijala u ponudi.
Dizla je dizla
i opet dizla!!!

Keka

Odlicna fora sa promenom potrosnog materijala.....moras u ovlasceni servis na :mojeovce:

Cudi me da ne odgovaraju delovi od ostalih vozila.....valjalo bi uporediti kodove.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


vujanovgoran

#44
Najveci fazon je sto ni oni nemaju filter goriva, a cini mi se ni filter vazduha, posto ga nisu menjali na prvom servisu pod izgovorom da ga ne treba menjati do 30000km. Filter vazduha nema nikakvu oznaku.
Na koje kodove si mislio, da li su to oni dugacki brojevi na filteru?
Dizla je dizla
i opet dizla!!!