Loganjeze 1.4 MPI

prethodna tema - sledeća tema

Veterinar

Da. Moj Logan je bio Ambiance pack, a na vratima je pisalo Preference. Radio, prednji podizači, servo, centralno daljinsko zaključavanje, 15" felne. Verovatno ima Kormoran gume.

Zee

To je taj, ubode ga iz prve.
:) :) :)

Jovunalola

Neka je sa srećom.
There is always an exception to the rule: I before E except after C... so we come to the "seize", like in SEIZE THE DAY!  :)

david

Super izgleda, nisi pogresio 7 godina a kao nov.

Zee

Bilo malo vozanje, pa rekoh da "okinem" koju slicicu.
Samo da napomem da je opran posle slikanja.   :) :)






Ovde se vidi ostecenje o kome sam pricao, nije da je strasno, ali nije bas ni zanemarljivo.   :cry:




Danas je otkucao 28000 km, "jubilarnih".  :ziveli:

Pozdrav i sve najbolje   :ziveli: :ziveli: :wave:

Aleks

Ova poslednja slicica mi se najvise svidja!  :to: Cestitam jos jednom!

ropee

ama 28000 km a 2006 god , pa čovjek ga nije niti vozio  :ces: , taj auto je tek razrađen .

Pred cca mjesec dana , bio sam sa tastom i njegovim prijateljem gledati neke aute . čovjek je htio kupiti nešto do 3 k € , imao je ponudu MB A klasu 98/99 godište sa 220 000 km , 1,6 benz  , ja sam ga nagovarao na Logana sa 50 000 km i 2005. god ( nakraju je ipak kupio A klasu , po meni puno lošiji izbor )

Zee

Hvala jos jednom na cestitkama   :ziveli:  :ziveli:
Iskreno ni ja nisam razmisljao mnogo o Daciji, gledao sam Pola ili Fabiu,
ali javi mi se pasenog(zenine rodjene sestre muz) i rece da bi on prodao njegovog Logana i da mozemo da se dogovorimo oko svega.
Znam auto od prvog dana kako ga je kupio i znam tacno koliko i kako je presao, pa rekoh ajd da dodjem i ovde da vidim sta kaze narod o Loganima.
Procitah skoro ceo forum, Vi narode ga nahvaliste i ja poucen time odlucih se za Logana.   :too:
E sad, kratko je kod mene da bih mogao da kazem nesto pametno, za sada mi se svidja i navikavam se na gabarite.
Toliko za sada, sve najbolje.  :wave:

zac

@Zee, ovo ostecenje na haubi bi trebalo da moze lepo da se opegla, bez ostecenja farbe...samo dobar limar.  :to:

Zoran

Čestitam, da se navozaš ti njega u zdravlju i veselju.
Sam svoj gazda - vazda.

Zee

Citat: žac poslato 05.05.2013. - 21:33
@Zee, ovo ostecenje na haubi bi trebalo da moze lepo da se opegla, bez ostecenja farbe...samo dobar limar.  :to:
Cuo sam da ljudi to rade vakumom, posto je u pitanju dupli lim, odnosno ispor se nalazi ojacanje haube pa je malo zeznuto ispraviti ga na standardan nacin. Sta mislis o tome?

@Zoran
Hvala   :ziveli:

hobbista

Je to ne bih dirao. Da ne bude skuplja dara nego mera.
Kao reper uzmi cenu dobre polovne haube u tvojoj boji, pa prema tome rezmišljaj šta se (i da li se) isplati.
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

Zee

Tako sam nesto i ja razmisljao, polovna hauba u boji auta ili eventualno da se vidi koliko para staje vakumsko ispravljanje, a na kraju krajeva i neka stoji kako jeste, lak i boja nisu ostecen :wave:i.

speedo

Logan je odličan, a ne bih ni ja dirao to oštećenje ako je boja ok. S tim karakterističnim oštećenjem manje je zanimljiv i lopovima...

nik

Neka je sa srećom.  :aplause: :to: