Da li se kajete?

prethodna tema - sledeća tema

david

Zar i ti sine brute neee...   
:psiho:

Keka

Akril je sam po sebi  :pcele:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


VeDuS

Citat: Loganovac poslato 17.10.2009. - 10:41
Ili, još bolje, neka Japanka...  :to:
Jel' za 8800 evra pa jos metalik? :lau: :lau: :hihi1: :hihi1:

david


Jelenko

Za sad se ne kajem (nadam se de ce tako i ostati)Ma ide logan kud mu se kaze,a dok slusa nema problema,ipak je Logan moj limeni ljubimac....nek crknu dusmani...

mladja73

Krivo pitanje na krivom mestu...
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

Vihor

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

LeNgenda

Da li se kajem?

:laugh:

Ja sam prosto odusevljen ovim auticem. :dance:
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

Urosh85

Ne kajem se .. :-)1 ( za sad ) :)

Jedino me nervira, farba, moj je kameleon zelena, vidi se svaka ogrebotina, a od skoro ih imam jako puno, morace ceo da se farba
i zvucna izolacija, mada to cu da resim cim dodjem do nekog viska para ...

Inace kupio sam ga 2005 na lizing, tad je VB davao samo uz licnu kartu, secam se bivsi (gazda) poslodavac mi je rekao to jutro da je krenula akcija, jer je citao SAT magazin, istog trenutka smo otisli da se SAMO RASPITAMO, naravno kuci sam se vratio sa Loganom  :ne:  :hihi:

dsit

Ma ne kaje se niko ko je uzeo logana-bar ja nisam cuo. Realno gledano vecina nas je pre logana/sandera vozila mahom zastavin/ladin program ili neki auto od 20tak god. tako da nam je ovo vise nego pristojno i zadovoljavajuce. Bar ja tako gledam.

david

Tako je kod mene bilo, iz keca u Logana...  :woo-hoo:

nik

Ja sam se duboko pokajao što sam uzeo Logana...  :ha: :ha: :ha:

















:lazy:... 1,4 Ambiance, a ne odmah 1,6 u fulu (rata bi mi bila samo oko 40 EUR veća što sada kada već isplaćujem kredit i ne izgleda mnogo više, al je tada bilo ogromno), al, jbg, menjaćemo kada se malo popravi situacija na tržištu polovnjaka za novi 1,6 16V  :woo-hoo: :woo-hoo: :woo-hoo: (kog, elem, tada nije bilo u ponudi tako da bi se i za običnog 1,6 8V verovatno sada kajao).

Svarog

Kajanja naravno nema, samo mi je mnogo žao što mog logana ne mogu da čuvam onako kako ja hoću. A i kako da se kajem kad je jedan moj ortak, koji je specijalizovan serviser za francuska vozila, pre par godina pljuvao po Dačiji, a sada kaže da bi kupio samo Logana kad bi kupovao nova kola.

vismajor

#43
Nemogu reći da sam se pokajao, auto ima svoje mane, ali za te pare, boljeg, a da je nov, nema na vidiku.  :respect:

Zvučna izolacija je loša, skupa je dodatna oprema.

Jedino mi je žao što nisam sačeko Sandera. Kada sam aprilu 2008-me kupovao Logana u Hit autu, pitam prodavca kad vam izlazi Sandero u Srbiji, a on "neće pre decembra, možda iza nove godine".  :cekicem:

Kupim Logana, a Sandero se pojavi u avgustu.  :ne:

Urosh85

zlatno pravilo, nikad ne pitaj kad izlazi i slicno, jer ni oni nemaju pojma ...
za ovog novog Dustera su rekli da dolazi tek oko septembra na nase trziste, a na sajmu kazu da pocinje na prolece prodaja i kod nas ...kome verovati ?

najbolje pozvati fabriku i raspitati se  :Smiley: