Da li se kajete?

prethodna tema - sledeća tema

ducato

Eto, prošlo je vreme (godine) ,pređena je kilometraža pa da vidimo kakva su iskustva tj.da li se kajete što ste kupili logana?

Loganovac

Kako to misliš, da li se kajemo, pa mi smo i dan-danas zaljubljeni u svoje Logiše, to nas ovde i drži zajedno. Većina nas je ubeđena da Logan (i Sandero) još uvek nemaju konkurenciju u svom cenovnom rangu. Ja sam lično prezadovoljan, kakvo kajanje!
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Veterinar

Kajem se... Kajem se sto nisam kupio odmah dva Loggija. Ozbiljan sam!

Keka

Ja sam zadovoljan. Kad sam kupovao auto (2004. god.) nije bilo alternative za te novce.
Sada je situacija drugacija, a pitanja tipa SBBKBB su oduvek bila nezahvalna.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Veterinar

Mislim da se nije znacajno menjala situacija. Ni sada se ne moze naci tako pristojan dizelas za te novce (uporedite cenu Logana (i sta on nudi) i naseg Punta dizelasa)...

krle

Ja sam nezadovoljan, toliko sam nezadovoljan da ću ga u perspektivi zameniti  za... :ces: Logana.


  Nema razloga da se kajem.

Munze

Velika razlika :to:
Nema kajanja, prezadovoljan sam autićem :hall: :ziveli:

kiconix

O da, da kajem se sto ga nisam kupio ranije.

VeDuS

Ne kajem se jedino mi je zao sto nisam kupio Sandera ranije i... sto mozda nisam uzeo dizela (pare su problem).
Ali kad uskoro ugradim gas verovatno cu zaboraviti na tu dilemu.
Mislim da oni koji se iskreno kaju ili su razocarani ili vise ne voze DACIU ili nisu na ovom forumu jer... brate davno bi ih mi "provalili"  :zloca:
Bio sam clan foruma i pratio ga godinu dana pre nego sto sam kupio Sandera i ... sta sad da se kajem, pa znao sam skoro sve u vezi DACIE : i vrline imane, i resio i to je to!

Svarog

Nema tu čovek šta da se kaje ili ne kaje. Jednostavno Logan (ili Sandero) po mom mišljenu imaju izuzetan odnos kvalitet/cena, a i kad zanemarimo cenu mislim da je to dobar auto. Naravno, kad za auto budem imao 40K evra kupiću BMW 320d. Sve u svemu, posle 5000 km druženja zadovoljan sam.

Oliver83

Za sada izuzetno zadovoljan, neka i tako ostane. Za dve godine 25.000 km samo mi se pokvario automat za rikverc svetlo a malo me nervira krckanje stakla (kod vozača) kada je zatvoren. Ostalim sam prezadovoljan. I da... kako sam iz Loznice zadnja 4,5 punjenja punim u Bosni. Em što uštedim na 40l 900-1.000 din em auto troši 6l a trošio 7l dok sam sipao na našim pumpama em mnooogo bolje vuče, progledao na oči. Uštedim po rezervaru ukupno oko 1.500 dinara. Ko je probao zna o čemu pričam

jasho

#11
 :dobro:

dsit

I ja se "kajem" sto 2005. nije bilo Sandera. Mada nerado cu ovo reci ali moram priznati da bi ozbiljno razmislio o izboru da je tada bilo z10... :ces:

sale_u123

Auto je k'o bonbona. :to:
Ranije sam imao keca, i za mene je Logan bio strahovito poboljsanje.

Jedino mi je krivo sto ga nisam uzeo sa klimom. Medjutim, te 2006-te godine, nije mogla samo klima da se dokupi na Ambience Pack 1.4MPI, vec je moralo da se ide na varijantu full opreme sto je bilo poprilicno skuplje.

Uzgred, ima li nade da ugradim naknadno klimu za razumne pare?

kiconix

Ne, pametnije je da prodas tvoju makinu, pa da doplatis sa klimom.