povezivanje na aux izlaz

prethodna tema - sledeća tema

ivan-bgd

Nisam mogao da provalim gde bih mogao da posatvim sledeće pitanje pa molim mod.i adm. da prebace ako sam pogrešio :c:
Naime ćale je prodao puntića i pazario fokusa 2006 i ima fabričku muziku.Na radiu se nalazi i AUX  dugme,e sad mene zanima kako,i šta bi moglo de sa prikači na ovaj ulaz jer izgleda da je radio običan cd plejer a ne mp3,pa da ne bi vuk'o hrpu diskova sa sobom da mu olakšam slušanje muzike a i da ne puni prostor u kolima diskovima.Hvala unapred  :too:

Vihor

ja recimo tu prikljucujem mobilni, kablicu sa 3,5 mm konektorima sa obe strane, bocnem u telefon, rupica za slusalice a drugu stranu u rupicu na cd plejeru u kolima(aux), prebacim na aux i pustim internet radio ili muziku koju imam na tel., vrlo jednostavno i korisno.
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

ivan-bgd

Vidiš, mislio sam u tom pravcu al' reko da ipak pitam.Nego ćale nema tako moderan tel.,ali ja imam :zloca:.Još da pitam  ovo ,smeta li telefonu da recimo, radi duže vreme npr.putujem u Grčku pa da šljaka celim putem...grejanje telefona...neće valjda ništa da mu fali :ces:

Aleks

Fm transmiter? Napunis mu mem. karticu muzikom i veselje moze da pocne a i ne treba kabal.  :ne:

ivan-bgd

Imam to,nego zna da šušti kako se auto pomera.Kad se stane radi ok  ali čim se vozi kao kad je loša stanica on šuškeće.I zvuk je jako loš :ne:

Vihor

"ne moze bolan bez kabla", moj android ukljucim da radi kao GPS sa stalno ukljucenim ekranom, kabal u aux , punjenje u upaljac i to radi satima tako, da se greje, greje se, al sta da mu radim, to mu je.
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

ivan-bgd

I ja imam android pa zato pitam za iskustvo ,,grejanja,,,a gps radi nezavisno od muzike? :ces:

Vihor

samsung note 2 moze, gps, pozivi rade, zvanje, tuneln takodje, javlja promene na faceu i twiteru.
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.