Felne

prethodna tema - sledeća tema

nik

 :aplause: lepo, lepo, nema šta.

PS: Al' bi legle skraćene opruge. Onda bi bilo  :gun: :gun: :lazy:

brankovs

Kada se skupi malo para biće i to.

zac

@petar 313   i   @nik


hvala na odgovorima

Boka

@brankovs
Gde si nasao da kupis distancere i koliko kostaju?

staracstol

Distancere je kupio u "gang landu".

brankovs

distanceri koštaju 11.000 dindži,bez šrafova koji su oko 4.500 din.,nije baš jeftino,a ni nešto jako skupo.....

zac

Predlog: nadjite na auto-otpadima stare dobose od renoa 18,19 ili 21. Onda kod strugara da vam napravi distancere po merama kupovnih, izacice vas mnogo jeftinije.  :ces:

Boka

Dao si mi dobru ideju.  :too:

deki73

Nasao sam 2 vrste felni i to od opela i od mazde. Obe imaju 7jx15,ET45, 4x100. Da li pasu na Sandero Stepway? Sto je neko vec ranije rekao: znam koje dimenzije trebaju biti za felne, ali ne znam od kojih drugih automobila odgovoraju?

ppejic

Koliki je centralni otvor?

speedo

Kod Opela je provjereno manji centralni otvor od 60,1 koliko nama treba.

deki73

Mozda sam pomalo dosadan, ali da li ove felne mogu na Stepwaya: 60mm 4x100? Data je i slika. Hvala puno

deki73

Citat: deki73 poslato 12.07.2011. - 17:50
Mozda sam pomalo dosadan, ali da li ove felne mogu na Stepwaya: 60mm 4x100? Data je i slika. Hvala puno
Ne  mogu. Otisao kod coveka i probali i uvideli da ET od 50 ne odgovara. Takodje sam ukapirao da felne od Nisan Micre ne mogu na Sandera, a i felne od Opela zbog dimenzije sredisnje rupe.

Dexterslab

druze, zabranjeno ti je da stavljas dva komentara za redom, obrisace ti neki od admina, bolje izbrisi drugi post, a edituj prvi.
Zivot se ne meri momentima kada udahnemo, nego momentima koji nam oduzimaju dah! :)

ppejic



ehhh... da imam 340E za ovako nesto.....

Sad mi je bio rodjendan, ajd' mi kupite 4 felne?