Felne

prethodna tema - sledeća tema

zac

Pa njihove..... TTD-ovske...  :Smiley: :Smiley: :Smiley:

ivan-bgd

Makar za fiata ima felni...4500 din. par na Bubnju. :ne:

Dadokg

Ha ha. Sada polovina clanova foruma proverava ili ce sutra izjutra proveravati celicne felne na svojim ljubimcima. Bas ste podigli prasinu sa kineskim proizvodjacima. Bacili ste ljude u frku.

VaskezNS

"Odokativno" ne mogu da se provere, jesu li dobre ili ne.

A da li su kineske, to se uvek može lako utvrditi, nije potrebna neka temeljna provera.
Ovo je mesto za sLogan ;-)

jaksa

Meni na osnovu svega ovoga izgleda da je najsigurnije kupiti polovne renoove felne, samo ne znam do kojeg ofseta odgovaraju?

sibelius

@jaksa
Procunjaj malo po forumu i po temi  imas sve podatke za felne, ofsete i ostalo do u sitna creva

jaksa

Prošunjao i video da u principu sve može :)

saša61beograd

Ponuda polovnih felni je verovatno dobra,s obzirom koliko je Dačija obijeno i koliko je točkova ukradeno.Uz malo sreće možda neko kupi i svoj rezervni iz prve ugradnje.Ako zafali, razni otpadi i slični će javiti svojim "dobavljačima" i nema problema.
Mnogo sam zadrt,ali neću kineske,neću polovne,neću preskupe iz Hit-a.Zato all-season gume ili presvlačenje dva puta godišnje.

zimzelena

#533
Danas sam u Hit autu kupila celicne felne r15, srafove i komplet sigurnosnih srafova. Komplet od cetiti sigurnosna srafa koji se montiraju i demontiraju kljucem koji je unikatan za svaki komplet.....te ti niko nece odneti tocak sa parkinga.

Inace u tdd-u im stizu isporuka felni za 10-15 dana sto je za mene dug period.

Za kineske felne ne znam sta da kazem osim da Kinezi proizvode pored lose robe i kvalitetnu robu...te da se milioni Kineza sluze tim felnama i da im nista ne fali....tu je samo rizik na koju seriju i iz koje radionice covek naleti.

Dadokg

Ako nije tajna koliko je sve to kostalo?

zimzelena

Nije tajna cetiri felne sa  10% popusta su 22680, bez popusta jedna 6300din ( ranije sam pisala o tome).

Cenu srafova ne znam tacno jer smo provlacili dve kartice i radili dva racuna ( ovo je kupljeno za sluzbeni auto), tako da racuni nisu vise kod mene. Orjentaciono mislim da je jedan ,sraf oko 130 din a treba ti takvih 16 komada ili 12 komada ako uzimas i komplet od cetiri sigurnosna srafa sa kljucem ( koji je nesto manje od 2000dinara)

Nadam se da sam ti pomogla.

Dadokg

Hvala puno na brzom odgovoru.

deki73

Evo nekih mojih iskustava:
Prvo, i meni se dogodilo da su se aluminijumske felne ove jeseni sa prednjih tockova tesko skunule. Prosle jeseni je sve proteklo u redu, ali ove nije. Ne znam u cemu je fora, ali se vulkanizer malo vise zezao. Sta cu mu ja.
Drugo, prosle godine sam od Zeljka uzeo celicne felne 15 i gume Tigar Wintera (Kemoipex). Vozio sam ih celu proslu zimu (oko 5.000 km) i vec mesec dana ove godine i nisam osetio neke promene, u smislu deformacije istih.
Toliko od mene, za sada

VaskezNS

Citat: saša61beograd poslato 28.11.2012. - 15:59Ponuda polovnih felni je verovatno dobra

Bogme, u ovo vreme prošle godine sam obišao nekoliko auto-otpada u okolini NS i nisam našao niti jednu jedinu polovnu, ni za Logana ni za Megana  :ne:
Ovo je mesto za sLogan ;-)

miki-bgd

Kod masinca se redovno parkira jedan stepway, do pre nekoliko dana je imao fabricke alu felne, ali danas kada sam video ostao sam bez teksta  :ha: Kako neko moze tako da ne voli auto, prvo izgleda kao da je uzeo serpe kuci isekao felne i stavio, drugo ko zna koliko je to staro i gde je stajalo pa je toliko rdje krenulo.
Nisu nesto posebno slike, trudio sam se da budem neprimetan (zamislite da vama neko slika auto :D ), ali neke stvari mogu da se vide dobro. nisam proveravao koje je gume stavio, to cu sledeci put.