Felne

prethodna tema - sledeća tema

miki-bgd

Juce u Pancevu video Stepway-a sa felnama slicnim ovoj na slici, nisam stigao da slikam.


Moram reci da mu super stoje!  :dobro:

bmiillan

Citat: stalker poslato 15.10.2012. - 19:00
Za 100 E će mi ih lakirati u srebrnu boju.

kod nas je plastificiranje po felni oko 15 e sve sa pripremom (peskiranje, sredjivanje
sitnih ostecenja, itd)
nemoj na silu uzmi veci cekic

Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

gomilos

Posto sam i ja pazario celicne felne u TTD po 3.900 din, zanima me jer su mi ostale viska alu felne koe sampazario sa megana i probao na Stepu, da li odgovaraju za Logana. Danas me bas zvao jedan lik na oglas. U pitanju je alu 4x100 15", 60.1, ET38 7J. A cini mi se da sam negde procitao da je neko stavio na Logana 195/65/15 ili 195/60/15, sto bi trebalo da prodze na ovoj felni.

miki-bgd

@gomilos
:offtopic: Kada si pazario felne u ttd-u? 15 ako se ne varam?

stalker

Evo moje su konačno lakirane. Znam da bi bilo bolje da se plastificiraju ali mislim da ni ovo nije loše za ono što meni treba. Ne znam imamo li nekoga u Dubrovniku tko se bavi plastificiranjem a slanje negdje drugo bi doddatno pokupilo posao pa sam se odlučio za ovu varijantu.





Kad budu motirane na Logana postavit ću slike na kojima će biti kompletne s poklopcima koji pokrivaju šarafe.

Sve ukupno kupovina polovnih felgi različite boje + lakiranje me je izašlo oko 170 Eura.
www.renault-klub.hr
www.du-moto.com

staracstol

Izgledaju cool, plastifikacija is overrated.

mladja73

Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

kiconix

Prošao si jako povoljno.
Verujem da će na Loganu izgledati odlično.

gomilos

Citat: miki-bgd poslato 31.10.2012. - 00:11
@gomilos
:offtopic: Kada si pazario felne u ttd-u? 15 ako se ne varam?
Da pazario sam 15", rece prodavac da su bile 3.600din ali su sad 3.900din jer im je ovo stiglo iz magacina po drugoj ceni. Pazario proslog petka.

Ivko

 :to:
I ja sam juce kupio 2 nove celicne felne 15" u Vulko Jagodina po ceni od 3900 din.

bmiillan

Citat: Loganovac poslato 25.10.2012. - 07:57
Kod nas?

u beogradu (toliko me je kostalo plastificiranje za 15-tice)
nemoj na silu uzmi veci cekic

mladja04

Zna li neko cenu novih celicnih felni za Daciju, r15 i r16?
A polovnih?
I gde pronaci polovne, postoji li negde neki veliki servis ili prodavnica polovnih felni?

Hvala na odgovoru.

kiconix

Imas celih 30-tak stranica.
Iščitaj, sve ti već piše.

VaskezNS

Staviću ovde, ako treba neka se preseli u odgovarajući topic.

Za polovne felne u Novom Sadu (Veternik) možete se raspitati kod čika Radeta na tel. 063-855-39-39

Ja sam uzeo za Corsu, ima i drugih modela i veličina, što alu, što čeličnih, video sam zaista veliki izbor na lageru.
Ovo je mesto za sLogan ;-)