Zatamnjivanje stakala

prethodna tema - sledeća tema

Zee

Ove sto ja postavih?
I shljakaju ok?

Goran25

Verovatno je mislio na moj post.

Da li je moguće da koštaju više od folija  :conf:,  ako kolega Doravec može da nam prenese isustva sa folijama i tim mrežicama?

Suština je da plaćaš kako god da okreneš, platiš ugradnju pa platiš skidanje, pa opet platiš neke mrežice i sve po sto evra ni manje ni više, e pa peškir ne mogu zabraniti!:)


Zee

 :Smiley: :Smiley: :Smiley:
Peskir revolucija !!!

Damir Oravec

Citat: Goran25 poslato 06.03.2018. - 10:46
Verovatno je mislio na moj post.

Da li je moguće da koštaju više od folija  :conf:,  ako kolega Doravec može da nam prenese isustva sa folijama i tim mrežicama?

Suština je da plaćaš kako god da okreneš, platiš ugradnju pa platiš skidanje, pa opet platiš neke mrežice i sve po sto evra ni manje ni više, e pa peškir ne mogu zabraniti!:)

Mrežicu za zadnje staklo sam platio oko 50EU, a pokazala se kao dobro sredstvo zaštite od sunca. Kako nisam imao bočne mrežice, a stakla su mi fabrički zatamnjena, dodatno sam koristio krpe na putu do Grčke, koje su znatno smanjile temperaturu u kolima i klinca spasle sunca :) Nisu Turci ludi :)

milosvujicic

Za zatamljivanje potrebno odobrenje od uvoznika koje zajedno sa atestom kosta oko 100eura i samo zatamljenje (folija) 100eura
DACIA

Daniel

#500
Konačno legalan.....doduše čekam papir od agencije.
Elem proteklih godinu dana sam se svercovao vozeci sa hologramima ali bez atesta. Nekoliko kontrola i prosao sam ok.
Sama procedura ko procedura.
Sve se svodi na placanje, završeno u pol dana.
Atest u AMC pa tehnicki u AMSS.
Vec znana racunica:
3000agencija
300taksa RS
4800atest
3000potvrda RNS
I 4800 vanredni tehnicki koji cu uzgred da iskoristim i za registraciju.
U CMV AMSS korektni, isto i na tehnickom. Minimalne zavrzlame, u rangu tehnickog pregleda prethodnih godina.
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

DrJekyll

Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...