Ratkapne

prethodna tema - sledeća tema

taNok

Dosta nas nema para za fensi felne i onda kupujemo ratkapne da bi "ulepsali"  nase dacije
pa aj podelite vasa iskustva, de ste kupili izgled, ovo ono...

BTW.
:worthless:



black line

Mislim da se najvise isplati kupovati ih na buvljaku ili ako imas nekoga da ti ih donese iz inostranstva. Mene interesuje da li neko zna neko sredstvo za pranje ili skidanje fleka od kocnica sa ratkapni na prednjim tockovima?

zac

Probaj sa, Axel-Sgrasso, dobro cisti svakakvu necistocu.      Moja zena ga redovno trosi po kuci.  :)

black line

Probao sa slicnim proizvodima ali fleke ostaju. Da pojasnim malo,verovatno se to svima desava samo ne obracaju paznju, fleke su zuckaste boje kao da je ratkapna bila blizu visoke temperature.

Keka

Sonax prskalica za felne, fenomenalna stvar.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Loganovac

A čija bi druga do Sonax-ova?  :whistling:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

casper81

#6
Postoje li ratkapne sa rupama, jer već treći set kupujem. Zadnja dva i vezice bile stavljene ne vredi, lopovi nose sečice

Veterinar

Verujem da postoje, ali ne verujem da postoje tipske za Daciju.

Andrix

Citat: casper81 poslato 24.11.2018. - 16:38
Postoje li ratkapne sa rupama, jer već treći set kupujem. Zadnja dva i vezice bile stavljene ne vredi, lopovi nose sečice
pametniji popusta....na mojim isto crnilo na prednjim tockovima, ali se pocela i guliti "farba", a nije nesto cesto prano a ni ribano i to na zadnjim tockovima. U pitanju su fabricke posle 5 god.
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

baki09

Fabričke ratkapne 2.500,00 po komadu, sa popustom   :glare:

Andrix

skupo mi nesto
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

kiconix

Za te pare pazaris komplet alu felni.

Keka

I ostane kusur.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!