Dacia proizvela milion Logana i Sandera

prethodna tema - sledeća tema

VeDuS

Citat: DarioGTI poslato 15.10.2009. - 21:21
a uskoro ce se i te seljacine, sto misle da ce golf 2 vozit vjecno, probudit....  :aplause:



.... a onda cemo im mi prodati nase Daciose (posto vole polovno a dobro  :zloca:) a mi cemo kupiti nama nove. :lau: :lau: :lau:

Veterinar


VeDuS

 :aplause: Bravo! A koji model?  :wink: :hihi1: :hihi: :hihi:
Dace Bog pa cu i ja.Ima da se golfasi otimaju o nase makine  :zloca:

david

Rekoh ja ima da to bude nacionalno vozilo u Srbiji za koju godinu a za Punta sam se pogresno izrazio i njega ce biti dosta na putevima jer ce drzava da stane iza Kragujevca ali nemogu da se porede sa Daciom...

NikolaNis

Nemojte ljudi da generalizujete. Ja vozim Golfa II ali ne zato što mislim da je najbolji auto na svetu već zato što sam morao da kupim auto pre nešto više od 7 godina kada mi je žena bila pred porođajem sa prvim sinom. U tom trenutku je taj auto bio najbolji od ponuđenih za te pare koje sam imao. Oduvek sam želeo da vozim nov auto a o Loganu razmišljam već duže vreme. Pre nekoliko meseci sam dobio i drugog sina  :bebac1: i Logančić će biti prava stvar za četvoročlanu porodicu a Golf će, nadam se, promeniti vlasnika posle Nove godine.

I sad ja ispadoh se*ačina ni kriv ni dužan... :badmood: :cry: :ne:

Veterinar

Nikako.... Moj izbor ce biti dci, a videcu koja verzija (karoserija i snaga). Smejali su mi se kad sam 2003 rekao da cu 2006 u prolece kupiti Daciu Logan (nije niko znao ni sta je, a cinilo se i daleko), pa sam ostvario. Nadam se da cu i ovo.

VeDuS

#21
Citat: NikolaNis poslato 16.10.2009. - 08:21


I sad ja ispadoh se*ačina ni kriv ni dužan... :badmood: :cry: :ne:
Nikola nisi ispao s..... a nisi ni kriv ni duzan.
I ja sam bio u slicnoj situaciji i odradio sam to sa starim kecom (daj sta das).
Mislim da se ovo odnosi na one koji i dalje tvrde da za priblizno isti novac mogu da kupe mnooooogo bolji polovnjak nego nov auto (nebitno je da li je to DACIA).
A vremena su se promenila jedan od onih koji je isplivao je i Logan/Sandero..
Ako pogledas po forumu velika vecina clanova i posetilaca je u nekom trenutku krparila i vozila ono sto je mogla.Ima tu celokupnog Zastavinog programa,ruskih makina i koje cega sve ne.Tako je bilo (ne ponovilo se)
Sada su svi uglavnom zadovoljni sa svojim novim autom a pogotovo sto su vecini od nas ljudi savetovali da ne kupujemo DACIA auto jer je to kao fol Rumunski krs i tako to..
E pa sad kad se sve vise Daciona srece na ulicama i ljudima su pocele da se otvaraju oci , a mi smo sebi dali za pravo da se malo k.rchimo :zloca:
Niko od nas ne tvrdi da je DACIA najbolji auto ali da trenutno u nasoj Srbiji ima mozda najbolji odnos ulozeno/dobijeno (best buy sto bi rekli) to retko ko moze da ospori.(osim Dinkic-Fiata  :fiju: mozda al' sumnjam )
Kad se provozas u svom novom autu ... e pa to ce da bude :lux:
Pozdrav.Pozdrav i za dva sina za koja ce na zadnjem sedistu da bude 'marakana' :woo-hoo: