fluorescentni prsten u faru

prethodna tema - sledeća tema

trajce

Pozdrav!

Od pre dve godine imam ovo. Izgleda interesantno nocu posle gasenja farova, ali traje svega par minuta. Evo par slika...
Kupljeno je u Svedskoj. Ovog mozda ima i kod nas ali nisam vidjao. Svakako treba znati i za ovako nesto.

maestral5747


Aleks


DarioGTI

Takvo šta još nisam vidio! Jako mi se sviđa!  :too:
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

zac

Fosforni prsten  :to: da li toga ima kod nas?

DrJekyll

 :too:
extra je...ako neko nadje kod nas nek javi.


P.S.
Kad si kupovao sta je pisalo na ambalazi....tj kako traziti to?
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

peras

I meni je ovo extra, evo trazio sam gotovo citav sat i jedva nesto nadjoh, ali koliko vidim nema u ponudi.
http://www.amazon.com/gp/product/B000CRAVWS/002-4437632-4672028?v=glance&n=15684181
Na drugom linku sam video da ih ima u i u drugim bojama. Inace sam procitao da svetli do 45 minuta nakon sto se svetla ugase.
http://www.ebay.com/itm/Xenon-Headlight-Bulb-GLO-Ring-R1-R6-GSXR-/140510753828
Da li se to moze naci kod nas?

trajce

Probacu preko burazera da kontaktiram coveka koji je svojevremeno to poslao njemu, i sve sto dobijem od informacija postavljam odmah! Peras u pravu si imali smo zelenu i plavu boju ovog, ja sam izabrao zelenu.

Ovi prsteni ne mogu da se postave npr. na Silverstar, osramove sijalice, jer na njima nema zljeba koji sam obelezio zelenom strelicom, tako da iako nadjete ovako nesto vodite racuna o ovom. Dok sam imao pomenute sijalice nisam mogao da koristim ovo, sad kad su crkle posle dve godine, vratio sam stare i sve ostalo s njima.

trajce

Ovi prsteni su kupljeni u prodavnici Biltena, koja prodaje sve i svasta. Isao sam juce na njihov sajt ali na ovako nesto nisam naisao.

DrJekyll

 :place:

Meni je baš super stvarčica...naravno ako ne košta puno. Dal možda kinezi to kopiraju/prave?
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...