Sta vam se dopada, a sta ne na vasoj Daciji?

prethodna tema - sledeća tema

Jelenko

Moze,moze,samo treba znati sloziti... :to:

Keka

Stala kozna kancelarijska fotelja sa visokim naslonom....gde nece daska za peglanje  :ne:

Da li ste probali da je sklopite?  :Smiley:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Zoran

#377
Daska za peglanje stane u R 5 i u Sandera ali u M 123 ne može.
Sam svoj gazda - vazda.

Milence

Obožavam gepek logana, kupim u tempu sve za ceo život i ima još mesta  :hall:

Ne dopada mi se urokljivo "bip-bip" kada su uključeni migavci ( da mi je znati gde je ona pevalica o'ma bi je isčupao ) :t2:

Veterinar


Dragan.vi

I mene taj zvuk baš nervira  :ljut: Veterinar, kako si to mislio da se utiša :write:?

Veterinar

Zamolio sam majstora da to uradi kada je auto bio prikljucen na "dijagnostiku".

Zoran

Dopada mi se što jošu vijek potencijalni kupci neznaju koliko je Dacija dobra tako mislim što se tiče same cijene da neće ići značajno gore.
Sam svoj gazda - vazda.

MajorSoul

Dopada mi se izgled auta, dopada mi se kako auto prianja i kruzira po "kvalitetnim" ulicama Beograda. Jako mi se dopada velika prostranost gepeka i sto je rezervni tocak maskiran sa donje strane tako da ne zauzima dragoceni prostor. Ma ima brdo stvari koje mi se dopadaju ali cu ih ostaviti za neki drugi put :)

Citat: Veterinar poslato 18.01.2011. - 01:12
Ton migavaca moze da se utisa.

Nisam za ovo znao, kod mene je bas bas utisan i nekad nisam siguran da li je prihvatio komandu. Sigurno cu traziti da mi malko pojacaju zvuk.
Kad smo vec kod migavaca, ne svidja mi se to jer na displeju nisu odvojili svetlo koje prikazuje kada je ukljucen levi, a kada desni migavac. Sitnica ali smeta.
Ne dopada mi se i sto nisu postavili svetlo u zadnjem delu auta (mislim na centralno svetlo) jer svetlo koje se nalazi iznad vozaca i suvozaca ne moze dovoljno da osvetli celu unutrasnjost auta.
:wind:
..need more buttons..

Vihor

Citat: Milence poslato 17.01.2011. - 23:08


( da mi je znati gde je ona pevalica o'ma bi je isčupao ) :t2:
:Smiley: :Smiley:   :to:

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

gromovnik

Citat: MajorSoul poslato 18.02.2011. - 08:20Nisam za ovo znao, kod mene je bas bas utisan i nekad nisam siguran da li je prihvatio komandu. Sigurno cu traziti da mi malko pojacaju zvuk.
Kad smo vec kod migavaca, ne svidja mi se to jer na displeju nisu odvojili svetlo koje prikazuje kada je ukljucen levi, a kada desni migavac. Sitnica ali smeta.
Takođe jedno i drugo. Volim kad se čuju migavci. Čim je tako u kamionima i autobusima, mora da postoji razlog. :)

Vihor

ne dopada mi se što nema 6. brzinu!    :to:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.


Zoran

Dopada mi se masivan zaštitni lim ispod motora.
Sam svoj gazda - vazda.

Wucko

za prvih 100km pređenog puta mi se ne sviđa to što smatram da je prevelik "mrtav ugao" (onaj deo gde se spajaju šoferka i vrata od vozača), previše prostora mi pokriva pa mi pešaci nisu baš uočljivi... naravno svime ostalim sam apsolutno prezadovoljan (kako ne bi i bio kad sam iz stojadina seo u ovu "zver") i impresioniralo me spuštanje srednjeg retrovizora, da te ovi od pozadi ne zaslepljuju