Sta vam se dopada, a sta ne na vasoj Daciji?

prethodna tema - sledeća tema

Lazar@

Posle 6 godina i skoro 90 hiljada kilometara imam sledece zamjerke:

1. generalno boljka svih novijih auta, veoma los kvalitet farova(far kao far je odlican, mislim na plastiku koja puca, matira i pozuti)

2.Kvake-rukohvati sa unutrasnje strane prednjih vrata krvckaju skripe jos od prvog dana, a sad me vec izludjuju

3.Auto je mnogo neudoban na duze staze, sjedista pretvrda i generalno neudobna

4.Volan nije podesiv po visini

5.UZASNO SPORA LETVA VOLANA, u situacijama gdje treba izbjeci nesto na putu bukvalno sleduje iscasenje ramena, zglobova sake...

6.Od prvog dana problemi sa kvacilom(garancija nije priznata, rekli da je to normalno)...prvo je tresla pri kretanju,  a sad visoko odvaja...ali i dalje hvata normalno

7.lose dizajnirana koska, donja stopa motora/menjaca

Veterinar

U odnosu na prošli model Logana, pored svega što sam ranije pisao i opisivao, na novom modelu manje mi se sviđa to što:

- brisači rade odmah po aktivaciji prskalice, što mi ne daje priliku da prvo nakvasim stakla kada su baš štrokava (nije velika zamerka, veoma mala je)
- kada je na displeju prikazan sat, nije ukupna ili parcijalna kilometraža, što zameram. Bilo bi bolje da kilometraža može da se vidi, a ne da se do nje, pa ponovo do sata mora pet puta pritisnuti dugme.
- na starom modelu je, kada nisu uključena svetla, svetlelo svetlo na displeju da se vidi brzinomer i obrtomer. Ovde, kada gore samo dnevna svetla, vidi se samo sat. Ukoliko je oblačno ili se vozi prema suncu, kazaljke se često gotovo i ne vide.

Vihor

Kad se ubode fleška u media nav ne vidi se sat, mlogo, mlogo glupo
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Goran25

Sedišta, bolje da porade na udobnosti nego što ubacuju automatski menjač. Nedostatak zaštite od lišća/snega kod brisača


Vihor

I ono automatsko uključivanje zadnjeg brisača po ovom ledu    :glare:    je stvarno katastrofa, kad budem išao u servis , i ako to može da se isključi biće isključeno.   :ne:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

ivan-bgd

Ugrej dobro auto,uključi zadnji grejač i nema problema....al' mi sve hoćemo odmah i sad. :ne:

Damir Oravec


Vihor


WinWin Ana

Poštovani, ovaj artikal trenutno nije raspoloživ u pomenutoj radnji ali ga možete poručiti putem WinWin web sajta (dodavanjem artikla u korpu i prolaskom kroz proceduru poručivanja) ili pozivom našeg Call centra (0700/330-330 sa fiksnog telefona ili *946 sa mobilnog telefona). Takođe, u obližnjoj WinWin prodavnici možete zatražiti da se poruči za Vas.


:hihi1:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Damir Oravec

Ma dao sam primer...ja sam kupio pre 7 dana u gigatronu.. :)

ajgor bejzik

Citat: Vihor poslato 17.01.2017. - 21:51
Kad se ubode fleška u media nav ne vidi se sat, mlogo, mlogo glupo
Ja imam mini flash od 16 Gb i vidi se sat! Kingston, oko 1.200 dinara.
Ljuti se Francuz, a Švaba se buni, jer vozila za gangstere - prave Rumuni!

Damir Oravec


Goran25

Otmena unutrašnjost i kvalitet materijala....da li podrazumevaju duži sedalni deo i bolje bočne podupirače vozačevog sedišta?

gavrilova

nema na instrument tabli pokazivac temperature vode... :ranting:

lovac

Nema senzor i pokazivanje vanjske temperasture!  :badmood:

Zoran

Sam svoj gazda - vazda.