Ugradnja servo upravljača na Sanderu?

prethodna tema - sledeća tema

toponica

Pozdrav svima, imam sandero 1.4 iz 2008. g., bez servo upravljača. Zanima me da li je moguća ugradnja serva i koliko je to isplativo ( mislim na cenu) ?.

kiconix

Moguce.
Za isplativost pozovi neki otpad i pitaj.

toponica

Veći problem je majstor od delova

kiconix

Ako sve kupis majstor ti i ne treba.
Nema budzevine, sve je sraf na sraf ali mislim da se cena takve akcije ne isplati.
Mora da se kupi sve, od posude za ulje do letve volana.
Mnogo delova koje moras da nabavis.
Jedino ako pogodis dobru cenu za sve.

toponica

Hvala na savetu.
Ako ima neko ko je radio bilo bi lepo da se javi sa iskustvom.

milutin81


Bata83

#6
Prvo otpadi za cenu posle u komsiluku ko ima sandero sa servom ili ako je 1.4 mogu slikati na loganu kako izgleda tj. gde sta stoji kao neke smernice. Videti da li je isti Pk i remenica.   
Ima na KP oglas komplet 180e ali treba zvati i sabac

nemanja.jeza

ugradnja serva sa svim delovima originalnim 250e u Mrcajevcima kod mog tasta. ako Vas jos uvek interesuje javute se.
www.daciapolovnidelovi.com
najpovoljniji polovni originalni delovi za daciu 064/107-16-56

gagi82

Pozdrav, i ja planiram da kupim logana, gledao sam neki dan jednog, nisam znao da nema servo, ili da nije nekim slucajem u kvaru, posto auto ima centralno daljinsko zakljucavanje i podizace stakala, a servo ne? Branici su takodje u boji auta, pa onda pretpostavljam da nije ni najmanji paket opreme. Postoji li nekakav online servis ili program kao npr sto postoji za fiat eper, pa da unesem broj motora i sasije pa dobijem sve tacne podatke o autu?

Veterinar

Sa centralnim daljinskim zakljucavanjem servo je bio u paketu od prvih (Ambiance pack) modela,koliko se secam.
Base  nije imao servo, ali ni branike u boji. Ambiance je imao branike u boji, centralno, ali ne i daljinsko zaključavanje.

nik

Probaj ovde

Sajt je za delove, ali kada uneseš broj šasije i lupiš enter, klikom na mali kvadratić sa slovom i na kraju izbaciće ti osnovne informacije o vozilu (i o opremi koju ima).

gagi82

Hvala na linku, ipak nema servo a ima ovo gore sto sam i nabrojio, izgleda su postojali i modeli sa takvom opremom. Odmah se sjetim svog punta classica bez iceg, nema centralnu ni daljinsko, ni prozore na struju, ali ima klimu hahahahah, a takodje nema servo.

dejanz

Prvih par meseci kada je počela prodaja logana '04/05 bilo je moguće da se pravi kombinacije opreme po želji. Čim je počela bolja prodaja uvedeni su paketi opreme.

Aleks

Ja sam Logana naručio na ne viđeno u septembru 2004. U salon je stigao 2 nedelje pre zvanične prodaje koja je trebala da počne u novembru. Paketi su bili base,Ambiance, ambiance pack, laureate i laureate pack sa motorima 1.4 i 1.6. Nije bilo nikakve mogućnosti kombinacija opreme osim doplate za metalik i erbega za suvozača.

Veterinar

Tako je. 2006 je bila akcija klima za dinar, kada je klima isla i u ambiance, kao sajamska akcija, ali u to vreme nije postojala mogucnost da kupac modelira opremu.