Malo o mom sanderu :)

prethodna tema - sledeća tema

Boqy

Heh, mozemo zajedno na servis, damo im jedan spisak sa problemima, i ostavimo oba automobila, tako da je potrebna samo jedna dijagnostika kvara, a dve popravke :D
Verovatno su iz iste serije, mada mislim da je meni sediste ofarbano, kolko sam mogao da vidim odozdo, al sam nasao i par mesta gde nije, kod varova.
Za abs je interesantno da kada sam se vratio kod prodavca sa informacijom iz renault-a da nema ABS-a, on je opet poceo da tvrdi da ima neki, da su mu tako rekli :D
Za tuzbu sam razmisljao, ali to nigde nije upisano sta je on tvrdio, a u renault-ovoj bazi lepo stoji da nema.

Sad kad je hladno vise mi ne smeta ni zveckanje, sve se skupilo od hladnoce pa zveci sa svih strana :D
Jedino sto mi sad stvarno smeta je to pucketanje i krckanje iz sedista, to cu morati da resim, makar sam rastavio celo sediste.

Zoran

Moja država je sva uzbrdo i nizbrdo pa problem ubacivanja u rikverc riješavam tako što na trenutak pustim kočnicu i opet pritisnem, auto se malo pomjeri i ubacim bez greške.M islim da ste razumjeli radi se o autu koji stoji .

                                                                 Zoran
Sam svoj gazda - vazda.