Pitanje u vezi zamene fabrickog radia

prethodna tema - sledeća tema

glavonja3

Ugradjivao sam ja u svoj Base model auto-radio i isto mi je trebao taj premosnik. Kako se tacno zove, ne znam, ali je prodavac u autoradnji znao tacno cim sam mu spomenuo. I kostao je nesto tipa 100-200 din.

Uros Cuore Sportivo

Evo kako to izgleda, cenim da je ovaj REAR/SW moj problem. Mozda gresim, poptuni sam laik i pristalica "plug and play" filozofije  :)
A slike muskog ulaza antene imate na slikama gore, vire iz "rupe".
Pa da, cenim da ce slika resiti problem nego ne bi da lutam previse, treba mi neka adresa, link, sajt...

silent


zac

Ok..treba ti adapter..imas i h i po megamarketima...kostaju oko 100 din.
Ovako izgleda..

Loganovac

Rear/SW je oznaka koja se odnosi na ona dva cinch konektora pored, a da bi priključio antenu u ovaj radio treba ti otprilike ovakav adapter: http://www.audioplaneta.rs/ZRS-AA-A-iso

P.S. Preteče me Silent...
P.S.2 A i Žac...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

hobbista

Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

Uros Cuore Sportivo

Ljudi, ja ne mogu da verujem...mogu se zakleti da sam ovo video na rafu ali sta mi vredi kad nisam znao, a ocigledno ni onaj prodavac. Hvala vam svima puno, kacim slike cim  sutra, ukoliko ne bude kise, ugradim svoj KENWOOD. Zivi bili, ovaj forum je sjajan!  :ziveli:

kiconix

Samo da se nadovežem, imaš i na svakoj pijaci, košta otprilike 30 din.

Ivan

Ma idi kod električara ako ne možeš sam on sigurno ima sve šta treba, da te glava ne boli, ne treba da juriš razne džekove , pa da li je taj ili nije, električar je majka za to. :nami:

kiconix

Za ovo se ne bi obratio majstoru.

Uros Cuore Sportivo

Moracu da sacekam vikend, hipermarketi i razne Tehnomanije, Big Bang, Win Winovi nemaju ovaj deo a buvljak radi do 16h. Subota je blizu pa ce biti i slika onda... Kod majstora ne idem definitivno.

hobbista

Kanibal je u Piramidi (ako si na NBgd) i radi do 20h.
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

Uros Cuore Sportivo

U kom delu, bas sam tamo bio negde pre 8 ali nisam uspao u onom mravinjaku da se snadjem. To mi je i rekao prodavac u WinWin-u ali je vec bilo blizu 8.

hobbista

Pfff, davno sam bio. Secam se da je na spratu (ne znam kom), i da je lokal okrenut ka parkingu.
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

Uros Cuore Sportivo

Hvala, to mi je dovoljno da suzim pretragu. Ionako idem kod zubara u taj kraj sutra.