Ugradnja putnog racunara - prepravka BC

prethodna tema - sledeća tema

kiconix


Veterinar


ivan-bgd

Stigo komplet iz Rumunije ,hvala Christiju a hvala i Ciprianu.Postupak ugradnje neću da slikam da se ne ponavljam.Samo reko da javim da sam i ja nabavio ovo sokoćalo i danas sledi ugradnja.

kiconix

Mogao si bas i da dokumentujes, za neke buduce narastaje.

zac

A i da nam kazes koliko si platio sokocalo..i meni treba jedno, jos uvek mi taster visi pod volanom..  :c:

ivan-bgd

60€ cela mašinerija.I stiglo za 4 dana.

zac

Novo ili polovno?  Cini mi se da polovnih kod nas ima vec od 20e...  :ces:

ivan-bgd

Nije nova palica.Sve sam dobio za 60....čip,pinove,palicu.Sam sam skidao i lemio čip.Nisam se raspitivao o cenama ..uspostavio sam kontakt sa Ciprianom odgobvarala mi cena i to je to.Malo je teže naći za sandera takvu palicu jer imam na njoj i komandu za brisač pozadi ,a za logana je to malo lakše naći  a verovatno i jeftinije.

zac

Aha, pa tako kazi, ne samo palica vec komplet bord (cip sa bordom) to je druga stvar....meni fali samo palica, cip sam dobio od Peje, to jest dva cipa i jednu tablu sa vec ugradjenim cipom...tako da za sada imam jos dva cipa viska.....e da si znao ranije...  :doh:

staracstol


nik


ivan-bgd

Citat: žac poslato 02.10.2015. - 20:58
Aha, pa tako kazi, ne samo palica vec komplet bord
Ako ponovo pogledaš sliku koju sam priložio ,videćeš ceo komplet a i napisao sam da je stigao ceo sa palicom.A čip ne može na svaku tablu jer svaka tabla ima svoj broj.Tj čip može ali program u njemu je za određeni tip table.

zac

Nisam video  na papiru da je i cip...izvinjavam se...

Evo i upustvo za ugradnju cipa ...

http://loganimprovements.blogspot.rs/2013/04/uputstvo-za-ugradnju-putnog-racunara.html

..kao i za prepravku rucice brisaca...

http://loganimprovements.blogspot.rs/2013/04/prepravka-komandne-rucice-brisaca.html

Staracstol..nije na prodaju, javi mi se na PP..  :wink:

ivan-bgd

I pored moje umesnosti i posedovanja alata za ovakve egzibicije ,ne bih se petljao sa budzenjem rucice.Zar nije mnogo jednostavnije i sigurnije kupiti original rucku i montirati.Ja sam ceo posao odradio za  vreme koliko je potrebno samo za prepravku rucice.

kiconix

Lično ne bih od auta pravio frankenstajna, ako je ručka stvarno 20-30e dilemu ne bih imao.