2012 Dacia Sandero Stepway NOVI

prethodna tema - sledeća tema

ivan-bgd

Ne bih menjao moje sivo za ovo crveno nikada...a možda je neko hteo da sandero bude ferrari... :zloca: :whistling:

jasho


dzule

bas sam hteo da stavim link, kao jasho, znaci ipak nije photoshop, nazalost....
meni bi se svidela unutrasnjost kao sto je i najavljivana, sa cd u komadu sa prednjom konzolom, ne verujem da je to tako skupo.....

staracstol

Koliko sam primetio, taj sa crvenim enterijerom je i sam crven ko taj enterijer. Izgleda mi kao da je enterijer u boji karoserije. A što se redizajna tiče, ko i da ga nema. Izgleda mi isto.

Aleks

I meni je palo na pamet da ce ovi detalji na enterijeru biti u boji auta. Mozda ce uvesti i nove pakete opreme pa ce to biti sastavni deo nekog paketa?  :ne:

DarioGTI

Uvođenje novih boja vanjštine i boja unutrašnjosti baš i nije za "facelift"...    :-)1  :ces:
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

Gagi1/2

Ako je ovo stvarno redizajn, a ne običan Photoshop, onda je to stvarno razočaravajuće. :(
Pa i Yugo je imao bolji "facelift" od ovoga! :doh:

samsung

pozdrav iz St.Pazove

Lazar@


Ljuba82

Fin je, konacno su uradili nesto po pitanju enterijera, sad vec lici na nesto. Super je i maska napred, mada mi se ne svidja zadnji deo, tj stop-svetla, vise mi se svidja kako izgleda sadasnji model, ovaj novi me dosta podseca na novu fabiu.
Boja je hit  :aplause:

Veterinar

Kakvo je to svetlo napred? Dnevno? Pozicije sa unutrasnje strane?

Keka

To je dnevno svetlo, kao i na Loganu.

Nista od LED, obicna sijalica 21W.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


skiter69

#27