2012 Dacia Sandero Stepway NOVI

prethodna tema - sledeća tema

kapsid

Ne može somun bez najmanje četiri kifle da balansira!

Dragan.vi

Hmmmm, ne sviđa mi se kombinacija ove dve boje  :-)1

sibelius

e jesu ga iskombinovali...... :fiju:

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


speedo

Nikakva revolucija, ova smeđa metalik dobro stoji Dusteru, a vidjet ćemo uživo kako će to izgledati na stepwayu.

Keka

Ponovo moram da kazem da ne razumem ljude iz Dacia-Renaulta. Imaju model star 8 godina. Modifikuju ga po principu Zastave-malo crvene ovde, druga lajsna, ofarbamo prstenove oko ventilacije, malo promenimo plastiku, a sustinski sve ostaje isto. Isto su uradili sa enterijerom Lodgy-ja. Zamerke koje su iznosene godinama jos uvek nisu doprle do njih, a konkurencija trci napred. Zasto taj 1.6 16V nisu ugradjivali od pocetka? Zasto ne ponude automatski menjac kao u Rusiji? Zasto ne stave 2 DIN radio kao u Brazilu?

Cenovnu politiku tek ne vredi komentarisati.  :fiju:

Jedino sto moze da utesi je da je ovo mozda slobodno vidjenje nekog umetnika (kojem treba implantirati osecaj za estetiku).
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Tale

Ma unutra na ovim slikama mi je ružan do bola, a ni ova vanjska boja mu ne stoji. Onaj dosadašnji mi je lijep u svakom pogledu i ta unutrašnjost mi ne smeta.
Inače ovde u biH kao da su pojeftinili. Evo Duster DCI 110 4X4 Laureat sa Reno finansiranjem košta oko 13700 eura dok za gotovinu 14250. Čini mi se da prije nije koštao ispod 15000

DarioGTI

Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

saša61beograd

Ako uz braon boju idu ove crvene aplikacije u kabini onda imam sledeće pretpostavke:
1.U Renou su kolektivno poludeli.
2.U Renou misle da smo mi poludeli.
3.U Renou legalizovane lake droge.
4.U Renou zavladala epidemija daltonizma.

A sad ozbiljno,ovaj 1,6 16v u Sandero/Stepveju je verovatno žestoko dobra stvar.Sa druge strane,imao je Reno uspešne automobile koji su se decenijama pravili bez bitnijih promena ("četvorka",Tvingo) ali Dačije trebaju pravo osveženje,a ne farbanje.Godine su prošle,projekat je isplaćen,alati su se istupili,mi čekamo...

nenad28

 :bullshit:
Ne svidja mi se, ali uopste.

sanderoman

Ja mislim da se ovo svidja Rumunima.

zac


lovac

Moje mišljenje je da ovakva crvena unutrašnjost sasvim dobro (odlično) paše sa onom crvenom metalik bojom karoserije, po kojoj je stepway postao poznat kod nas!

krle

#13
Ako ubace motor 1.6 16v onda je to prava stvar,  enterijer u crvenim detaljima je  :bullshit:


Na   http://www.daciagroup.com/    ni reči o ovome, pa smatram da    se neko igrao:

Gagi1/2

Citat: krle poslato 25.02.2012. - 21:53...pa smatram da se neko igrao:
:aplause: Krle!

Baš sam to hteo da napišem. Ovo je čist Photoshop. I to je radio neko ko nema ni "U" od ukusa! :( A nije baš ni mnogo vešt. Onaj crveni krug na volanu bi i moj sin bolje napravio :zloca: