Farewell my friend...

prethodna tema - sledeća tema

VaskezNS

Večeras sam parkirao svog Yuga.

I uvek mi je bilo puno srce kada su te videli i nisu verovali, a ja sam bio ponosan na tebe.

Ali posle mnogih godina, dugih i često čudnih 92.190 Km puteva i mnogih šumskih putića, posle mnogih lepih dana i još lepših noći i svitanja provedenih zajedno, u teškim i divnim vremenima...vreme je da se rastanemo.

Najmanje što mogu da ti uzvratim za sve što si ti za mene bez pogovora činio je te bar virtuelno i zauvek podelim sa celim svetom...



Za kraj imam samo još jednu molbu za tebe. Ako automobili kojim čudom mogu međusobno da pričaju...pre nego odeš, samo šapni mom Zlaji da me sluša bar upola kao što si ti.

Srećan put i pažljivo vozi my friend...

Vaske
Ovo je mesto za sLogan ;-)

saša61beograd

Čoveče,potpuno te razumem!

Gagi1/2


Sir Oliver

I drink to make other people more interesting.

Zoran

Samo što dalje od kuće ga prodaj da ga ne viđaš - bit će ti lakše  :wave:.
Sam svoj gazda - vazda.

zac

Vaske....kakav oprostaj....potpuno te razumem.   :place:

saša61beograd

Ceo dan mi pada na pamet moj beli Y45.Viđao sam ga posle prodaje i bilo mi je milo što ga žena koja ga je kupila licka i dobro održava,bar spolja.Posle jedno dve godine je nestao,a i danas se osvrnem kad prođe neki sličan,možda je još živ.A ako nije,onda je u nekom raju za automobile,zaslužio je.

zac

Ja za mog Trabanta i Moskvica, znam da su bacili kasiku.  :(

kiconix

Juce sam palio mog Audija 100, eno ga kod drugara, polako ispusta dusu ali se ne da.

Veterinar

Video sam prekjuce fotografiju Zastave 128 sredjene za reli. To je prvi auto koji sam vozio po borovskom aerodromu i kasnije kidao zivce instruktoru u autoskoli zestokim startovima na golfu cadjadziji. Kontam vezivanje za stvari, jer sam se dosta vezao za Logisu, limun mu njegov.