HD Kamera za automobil

prethodna tema - sledeća tema

Veterinar

#165
Kod mene obe kamere, u oba auta, ove nedelje traze da upisem datum kad god pokrenem auto. Obe kupljene pre dve godine. Ista marka. Rok dve godine?

dekiv68

Citat: dekiv68 poslato 02.03.2024. - 14:23Jel kamera zamenjljiva
Pardon, jel baterija zamenjljiva

Keka

Verovatno moze ali je pitanje isplativosti posto brendirane cam mogu da se kupe za manje od 9000 din.

Pitanje je zasto odjednom takvo crkavanje. Geomagnetna oluja ili programirano otkazivanje.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Veterinar

Meni nije bilo jasno sta se desava kada su istovremeno obe moje otkazale (mislim na datum, kamera radi kad se pokrene motor), a onda sam se jako iznenadio kada sam video da nije samo sa mojima slučaj. Opet, Keka je napisao da je kupio 2021., moje su sada dve godine stare. Ostale?

Andrix

Ja mislim da je problem taj sok, koji treba da ostane u memoriji.Logikom - ako kamera snima i ne zavrsi snimak, vec dodje do prekida napajanja, ili razbjanja mislim da taj poslednji klip nije u memoriji.Zato imaju male baterije koje u tom momentu treba da odrade posao i zavrse klip i da ga sacuvaju u memoriji ili kartici. Ali da li ce...
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

silent

Јако интересантно да је неколико батерија "цркло" у истом временском размаку  :ces:
Планирано застаревање је значи достигло врло висок ниво. :)

И моја батерија на 70mai камери (иначе одличној) је отишла у звездану бајку о Вјазми, па сад стално показује датум из 2018., али не марим много, ионако снимак није никакав доказ. :) 

Veterinar

Ja se nadam da jeste. Policajac kaže da jeste, advokat kaze da jeste.

Andrix


И моја батерија на 70mai камери (иначе одличној) је отишла у звездану бајку о Вјазми, па сад
[/quote]
I ja je imam samo nisam skoro gledao snimke.Ali radi
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

Keka

Juce vozio, kamera se samoopravila. Za sada.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


astmario

Stoji ispod stakla direkt na suncu, najgora stvar za baterije. Moja preporuka gledati modele kamera koje koriste super kondenzatore umesto baterija. Ima ih već od 25e na Aliju.

Andrix

Jeste bez baterije, ali koju uzeti krstenu da valja a da nije skupa...
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

Jevta

Citat: astmario poslato 05.03.2024. - 14:22Stoji ispod stakla direkt na suncu, najgora stvar za baterije. Moja preporuka gledati modele kamera koje koriste super kondenzatore umesto baterija. Ima ih već od 25e na Aliju.
Može neki link

astmario

Ovu sam pazario za 23e, bude cesto po toj ceni, treba dodadati u listu zelja pa pratiti Super Deals.
https://vi.aliexpress.com/item/1005004845008551.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.29.1efe1802Z5Ezzb&gatewayAdapt=glo2vnm

Keka

Ima i za ispod 2000 din, kakvi su utisci? Neki video?
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


astmario

Nikako da je namontiram, kada ugrabim vreme ovih dana za montrazu okacicu video.