Zare :) Logan 1.4 Ambiance Pack

prethodna tema - sledeća tema

Zare82

Udario sam logisu... :t2: :t2:
U selu bio parkiran pored drveta,i krenuo unazad,,s leve strane bilo drvo,ja nisma dobro video i K*eten naslonim prednji levi deo krila...ulubio krilo i ogulio,popucalo ono podkrilo dole kako se zove,crno ispod tocka o napukao branik,deole napred kod onog malog srafa sto drzi tu plastiku podbranika ili kako se vec zove...e bas sam se smori.... :(((
Zaljudjenik!!!


saša61beograd

Samo hrabro,dešava se.Sve što si oštetio menja se na šraf pa se i ne računa da si ga udario.Isplaniraj pametno popravku,možda se sve može popraviati bez zamene pa neće preterano koštati.Srećom,Logan ti je beo pa ni farbanje neće biti skupo.

Zare82

#48
Ma jos sam kasko osiguran...al kasko je moje ucesce 20 posto uu steti..a oni ce da nakarikaju popravku na 50000din i onda 20 posto ce da bude wauuu skupo... :( tako je vec bilo jednom kad me kamion na parkingu zakacio...bravar limar i ostali plus nova lajsna i izaslo je 50000din
Zaljudjenik!!!

Zare82

Eee da se pohvalim...osvezio sam kablove kuke,namontirao i ugradio maglenke i tako to izgleda..a da i kamp kucicu za nju sam sredio :)))



Zaljudjenik!!!

vujanovgoran

Dizla je dizla
i opet dizla!!!

Ivan


Zare82

Elem,farovi se kace tako,sto kupis naravno maglenke i drzace,ali posto nije original(uzeo od zeljka,malo su uze lampe,onda fino busilicom izbusis par rupa,pa zatm skalpelom fino odseces,malo uze nego sto je rupa,pa malo po malo dok ne uglavis da bude lepo,ofarbas ivicu koju si iseka,posto kad odseces bice crna a vidi se s kilometra kao nesto budzeno,kupis montaz kit,namazes na ivice s unutrasnje strane,pa zatim i hol sraficima ojacas,nosaca na tri mesta,na koja se drzi,zatim zavrnes samu maglenku,teze je sad,a lu suprotnom ces je ubrljati s montaz kitom i nemozes da zavrnes hol srafove,a kabal se samo utakne ispod branika s leve strne predvidjena je uticnica a relej je dovoljan da to isprati,PROVERENO...znaci ne treba ti majstor sve mozes sam za pola dana max...ako pratis uputstva.... :) heheh samo nesto slabo sijaju,jbg ja sam mislio da ce biti jace....al makar je lepo i deluje skuplje...sad kad okrenem rucicu na svetla za maglu,pali mi se napred i pozadi ono jedno crveno,a tako i treba za maglu..ne treba mi da se pali odvojeno..sta me briga da kupujem jos i rucicu pa da placam...na komandnoj tabli se pali i lampica za maglu i sve je ok! pozdrav! :)
Zaljudjenik!!!

Aleks


Keka

A nivelisanje farova za maglu?  :hihi1:

Stvarno onaj desni nesto kilavo sija.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Zare82

Ne staj mi na muku,desni ima napuklinu,takovg sam ga dobio od Zeljka...naravno on nije nista kriv transport je ovo ono,a keva nije otpakovala....i tako...al ne vidi se mnogo...tek izbliza...jbg
Zaljudjenik!!!