Farbanje ratkapni

prethodna tema - sledeća tema

DrJekyll

Danas sam se malo zanimao i rešio da malo ulepšam točkove. Kad bude bilo para za alu onda ćemo drugačije. Za sada ovako:
















Eto slikano iz svih uglova.
Koristio sam običan crni mat sprej. Pre toga sam ih izribao detaljno i lagano po slojevima ofarbao na terasi. Jedino nisam masku koristio pa sam se nadrogirao sa isparenjima :dance:

Meni lepo izgleda.
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

Ayrton

Ma lepo izgleda,ali zar nisi trebao da učiš za ispit u ponedeljak (kao i Lengenda)!?? :ces:
Znaćeš ko si ako vodu nosiš!

Nikolagavijal

#2
E,šta sve ljudi rade samo da ne bi učili...
Samo kad se setim sopstvenih primera-dođe mi novu temu da otvorim. :doh:
Inače,good job!

damirko

nadam se da si koristio prajmer,ipak je to plastika.lepo izgleda :to:

mladja73

Doktore nemoj da se ljutis, ali ovako na slikama, meni se ne svidja. Mozda kada vidim uzivo promenim misljenje...


Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

Aleks

Lepo si odradio, nego, mozda si trebao da kupis neke jeftinije pa da se zezas sa farbanjem. Sta ce biti ako originalne pogrebes ili pocnu da se ljuste, a one nisu bas jeftine...
Nadam se da si koristio prajmer, u svakom slucaju podrzavam svakoga ko odradi neku modifikaciju na svom autu i to podeli sa drugima.  :ziveli: :to:

saša61beograd

Mislim da je prajmer potreban samo ako se farba na plastiku,a ovde ide farba na farbu.

DrJekyll

Jeste farba na farbu i ako treba da se skuda, skida se lagano....zato i nisam koristio lak preko da ne zapeče. Kada definitivno odlučim da je extra onda ću da ih odradim stručno. Ovo je sve samo proba.



I da...sve ću da uradim samo da ne učim....čak sam uvatio sebe juče kako ribam kupatilo, a samo sam otišao na kratko do WC-a u pauzi između učenja :lol2:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...