Oracal karbon folija

prethodna tema - sledeća tema

Dachaa

Razmisljao sam o tome,ali da je siva folija radio bih to obavezno,vec sam stavljao onako gledao kako bi izgledalo odprilike sa crnom ali posto je crna ne svidja mi uopste.
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

mrsp

Evo kako kod mene izgleda posle par meseci na retrovizorima  :ranting:




Slikano je sa telefona pa neznam dali možete da  vidite da su se ivice odlepile  :ranting:
Tako da ako planirete da ipak lepite retrovizore nađete onu silikonsku traku ili neki prajmer koji ce da ojaca vezu sa retrovizorom po krajevima.
Ili da podvucete skroz unutar retrovizora (ispod ogledala) kako se nebi videlo  :ne:
Ja razmisljam da skratim za toliko koliko se odlepila pa da zalepim ponovo traku koja ce da zahvati i unutrašnju stranu retrovizora  :ces:
Ali se plasim da ne izgleda kao neko krpljenje.Nego u svakom slucaju može i da se skine.

A ona folija na bravama i lajsnam ne mrda kao i prvog dana jer sam podvio ispod oko 1 cm.  :woo-hoo:

Aleks

Ma samo je malo skrati, za onoliko koliko se odlepila i nediraj nista. Nece biti toliko strasno da "bode oci".  :dobro:

Dachaa

#33
E komsija danas sam zagledao malo tvoj auto prolazio sam kroz tvoju ulicu i bas sam primetio ovo sto si slikao sad,nije nista strasno i dalje izgleda dobro,ja sam pokusao juce da lepim retrovizore kupio sam jos folije i podvukao sam otprilike 1 cm unutra,ali dzabe sve to kad nisam uspeo da zavrsim do kraja ne mogu lepo na onim retrovizorima da je savijem i odustao sam :place:
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

zac

Ja ti rece da skines ogledalo i podvijes.... a ti ne slusas....  :cekicem:

Keka

 :offtopic:

Ja cu uskoro morati da se bacim na farbanje kucista retrovizora, plastika je pocela da truli i da se kruni. Jedino sam u dilemi da li da narucim novi tip kucista od Zeljka ili da farbam stare.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


kiconix

Ako te ne zuljaju pare, zameni retrovizore, mnogo su bolji.

Gagi1/2

I ja mislim da su novi bolji. Vozio sam Logana sa starim modelom retrovizora, a sad imam ove nove na Sanderu. Mnogo su pregledniji i imaju manju distorziju od starih.
A, bogami, i lepši su  :) .

Keka

Koga zulja 8000 din plus farbanje pa da moze da da tek tako :conf:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


krle

Farbanje nije obavezno.  :zloca:


mrsp

Citat: Dachaa poslato 27.10.2011. - 19:00
E komsija danas sam zagledao malo tvoj auto prolazio sam kroz tvoju ulicu i bas sam primetio ovo sto si slikao sad,nije nista strasno i dalje izgleda dobro,ja sam pokusao juce da lepim retrovizore kupio sam jos folije i podvukao sam otprilike 1 cm unutra,ali dzabe sve to kad nisam uspeo da zavrsim do kraja ne mogu lepo na onim retrovizorima da je savijem i odustao sam :place:

Ma znam i ja da to nije toliko strašno ali bode oči(barem meni).

Citat: žac poslato 27.10.2011. - 20:39
Ja ti rece da skines ogledalo i podvijes.... a ti ne slusas....  :cekicem:

:to: ali i to nij lako  :banghead:

jasho

Samo da pohvali Sašin rad, imao priliku da vidim uživo večeras, extra!!! :respect: :jea:

mrsp

Hvala Jasho.   :too:
Pošto sam odavno pričao da planiram i enterijer da izlepim karbon folijom došlo i to na red.
Pa evo kako to izgleda kod mene.







I što se tiče folije toliko od mene  :whistling:

DarioGTI

Ovo je prekrasno! Sve pohvale!
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

zac

mrsp, slusaj, te tapacirunge ces lepo da skines, odak, lepo upakujes (da se ne ostete), i pravac "brza posta", adresu cu ti dati na P.P.  :zloca:

Budnes li me zezn`o....  :ranting:  :ljut:  :gun:  :cekicem:







Svaka cast.  :woo-hoo:  :too:  :too:  :too: