Oracal karbon folija

prethodna tema - sledeća tema

Dachaa

Nije Oracal folija,ali nisam hteo da otvaram drugu temu,ja sam kupio ovu sa pijace 1500 din m2,jer sam se plasio da nesto ne zeznem pa da kukam posle za parama :bonk:,radio sam bocne lajsne i verovatno cu da uradim i spoljne brave,za retrovizor nisam imao hrabrosti jer mislim da ne bih mogo da uradim jer je na starom Loganu mnogo zaobljen i ne bih mogao lepo da zalepim,prvo zato sto nisam nesto vest u tome a i folija ova mozda i nije bas za to.Evo i slika  :)









Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

Loganovac

Odlično izgledaju, ajde da vidimo kako izgledaju na kolima.  :to:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

DrJekyll

I mene zanima kako izgledaju na kolima, mada i ne sumnjam da je odlično.
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

Loganovac

Na sanitetu (ono što vozi "Doktor") sigurno bi dobro izgledalo.   :)
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Aleks

Lepo odradjeno  :respect: , nadam se da ce dugo trajati za te pare.  :to:

Dachaa

Danas cu da namestim sinoc kasno sam zavrsio,a padala je kisa pa nisam hteo da vracam.Stizu slike popodne  :to:
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

staracstol


Dachaa

Evo kako izgleda na kolima,nije lose ali ipak nekako mi odskace ne znam moracu da uradim i brave.E vidite ovu drugu sliku i ovaj zavrsetak e tu sam ga sje** skroz.  :agr:





Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

zac

 :aplause: Lepo izgleda, a za zavrsetak se ne sekiraj, sledeci put ce biti bolje. Iskustvo se stice radom, onaj ko ne radi ne moze ni gresiti niti sticati iskustvo.  :respect:  :ziveli:

Dachaa

Najgore sto sam ostale uradio manje vise dobro ali ovaj sam bas  :agr: uff,a vise nemamo folije  :banghead:
Tako je kako je.
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

nikola034

svaka cast na trudi lepo izgleda sledeci put ce biti bolje da li si pokusao da koristis fem kako bi malo zagrejao foliju tada je lakse raditi sa njom . :too:

DarioGTI

Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

Gagi1/2

Efektno. Obavezno okači slike i kad uradiš spoljne brave. :to:
Kažeš da su 1.500 din/m2. Dali znaš ko je proizvođač?

Dachaa

Koristio sam fem naravno bez njega ne bi uradio nista,planiram za vikend da uradim brave ali problem je sto je najmanje moze da se kubi samo pola kvadrata a meni toliko ne treba pa moram da vidim ako hoce drugar da podelimo troskove i ja da uzmem samo kolko mi treba,ne znam ko je proizvodjac folije.  :ne:
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

zac

Imam predlog za tebe, kad odradis brave, od ostatka folije odradi centralnu konzolu, mislim da ce lepo izgledati.  :wave: