Ostala vozila članova

prethodna tema - sledeća tema

Loganovac

Ko je tražio foru?  :kava:


:Smiley:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Veterinar

Pre trideset godina, tata sredio fićicu za reli. Dok je sedeo u kafani sa društvom, priđe mu majstor Neša i kaže: "Kupio sam BMW, eno ga ispred. Vuče kao lud. Hoću da se potrkamo malo." Tata odgovori kako to baš ne bi bila ravnopravna trka, BMW je ipak BMW, a i došao je da uživa sa društvom... Neša nastavio da insistira. Tata izađe napolje, pogleda BMW, pa se nećka i kaže: "OK. Trkamo se do Iloka i nazad, ko stigne drugi, prvog časti pivom." Neša sav srećan. Tata doda:" Ali, pošto trka zaista ne bi bila ravnopravna, daj mi tri minuta fore. Ipak je tvoj auto mnogo jači..." Neša pristade.
  Kod "Vrški" u Vukovaru postoji mostić, to je bio start (i cilj), društvo se okupilo, moj tata turira, zagreva mašinu, u prvu krivinu ušao da malo prokliže, još dve ulice dalje se čuo zvuk njegovog motora. Nakon toga se parkirao između kuća i izašao na ulicu. Nakon tri minuta Neša proleteo BMW-om, cepa gume, kida novi motor. Tata se vratio u kafanu, društvo ga iznenađeno gleda, pitaju gde je Neša. Kaže tata: "Otišao za Ilok."
  Neša je stigao prvi. Pocepao gume, ko zna šta je motoru radio (pogotovo što nije mog tatu nikako mogao da stigne), od Iloka se verovatno malo sporije vraćao. Prešao 70 km. Dobio pivo, jer je stigao prvi.  :laugh1:  Otud tri minuta.

Sir Oliver

Citat: Raja poslato 04.10.2016. - 08:22
Pravo zboriš Loganovče, onakvu slinu samo Keka je mogao da tera.  :Smiley:

I ja.  :agr:
I drink to make other people more interesting.

Keka

I sad vozim slinu, samo se malo migolji oko 2000 rpm. Dok se ne razradi.

Ne znam koliko je dovoljno, 1000, 3000, 5000 km? U uputstvu nista ne pise.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Daniel

Do Dabaš-a i nazad, do 3000rpm...uz noćenje  :write:
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


DrJekyll

Doktore, baš mi je drago što si se ponovio. Nek te služi sa srećom i mnogo km...
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

Damir Oravec

Keko druže, odličan auto. Neka te služi mnoogo kilometara, i neka zadnje sedište ne bude prazno ;) Ima samo jednu manu..nije kao na slici:

Loganovac

Ona kriva momenta mi nikako ne izbija iz glave...  :ces:  :to:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Damir Oravec

Nije bas za ovu temu..ali da se preliminarno pohvalim.. porucio sam Duster Black Shadow... Ostalo je jos da ovaj promeni vlasnika, mada..komsija me vec duze vreme pita da mu ga prodam, a to bi verovatno bila najbolja cena koju mogu da dobijem :)

kiconix

Koliko vidim, resen problem.  :aplause:

Daniel

Au samo prste novi auti....a do sajma jos pol' godine. Svaka cast ljudi, samo napred! :too:
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

Keka

Stigao Armster naslon za ruku.

Prosecna potrosnja na relaciji NS-Bg izmedju 4,6 i 4,8 litara.

Zadovoljan.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Sir Oliver

I drink to make other people more interesting.

gromovnik

Citat: Keka poslato 07.10.2016. - 15:24
Prosecna potrosnja na relaciji NS-Bg izmedju 4,6 i 4,8 litara.

Da ti nisu greškom dali dizela? :)