Ostala vozila članova

prethodna tema - sledeća tema

Aleks

Čestitam, neka vas lepo služi!  :ziveli: :ziveli: :ziveli:

Raja

Leleee, k'o iz "Rata zvezda" da je stigao, samo što ne poleti.   :Smiley:

Čestitam i da dobro služi kao što je lep.

shole

Čestitam i mnogo bezbrižnih i srećnih kilometara vam želim!  :ziveli:

Veterinar

Predivan poklon! Cestitam i bravo!   :ziveli:

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Daniel

Da je crne boje, isti kao kaciga Dart Vejdera. :lux:
U zdravlju da blenderišete po gradu. :too:
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

nik

 :aplause:
Da vam bude srecan i u zdravlju da ga potrošite.

gromovnik

Nedavno sam rešio da se ponovim i na sajmu kupio Peugeot 301 1.6 HDI 100ks. Oko 3 nedelje je kod mene i prešao je oko 670 km uz prosečnu potrošnju od 5,5 litara. Auto je sa lagera iz 2018. i dolazi sa metalik bojom i parking senzorima uz srednji - active paket (klima, elektro retrovizori, tempomat, hands free, ...).

Generalni osećaj je da je više sportski nego Logan, volan je manji i ima kraći hod (ako se tako kaže), ručica menjača kraća, ali mi se čini da malo teže ubada brzine nego kod starog Logana, prednja vrata se fino sama zatvaraju kao kod premium modela dok zadnja moraju da se blago "zalupe". Prostora ima više nego u Loganu, gepek je možda malo veći (ima iskoristivog prostora kod rezervnog točka). Klima mi se čini da bolje hladi, mada videćemo na temperaturama od 40 stepeni. Kao manu bih uzeo da nema pulsno otvaranje vozačevog prozora. Na autoputu se odlično ponaša, u 5. brzini lagano pretiče. Za sada sam zadovoljan.






szs

Za 40 god vožnje: VW 1300,Zastava 750,Lada 1600,Fiat 650P,Trabant 601K, Trabant 601L,Fiat 650P,Audi 80 1.6D,Yugo 1.0,Mercedes 190D,Yugo 1.1,Corsa 1.7D,S Oktavia 1,9D,F Punto 1.3mjt, D Sandero 1.4,T Avanza 1.3,T Agya 1.0,D Sandero 1.5D, T Aygo X-Play, T Yaris 1.5 Stella

kiconix


Veterinar


dekiv68


Aleks

Čestitam,  lepa kupovina.  Neka te lepo služi.   :too:
Daj neku sliku kabine.

sale_u123

Bas lep auto. Prelepa boja  :to:

Zoran

Čestitam.
Volan je direktniji.
Sam svoj gazda - vazda.