Ostala vozila članova

prethodna tema - sledeća tema

kiconix

To je potrosnja na otvorenom a la Zoki style.
Ne sekiraj se, po gradu smrce mnooooogo vise.
Ovo je samo jedna provokacija od prevejanog medicinskog radnika.

Keka

Opet siris mrznju  :palica:

PS. prosek od tocenja je na uzorku od km koliko pise dole desno na brojacu parcijalne kilometraze, pola Bg, pola otvoreno.

PPS. ko hoce da jurca, neka plati. Meni 15 min ranije ili kasnije nista ne znaci.

PPPS. u gradu u najgoroj varijanti zna da pokaze i 12 litara na 100 km, nije tajna.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


kiconix


Keka

Dve godine i mesec dana. Redovan servis na 15.000km i na 30.000km. Od kvarova-nista. Ni sijalica.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


kiconix


oliver83

#380
Hyundai Tucson prodat 4 septembra sa 184.000 km na satu. Dva dana kasnije kupljen u Linzu Nissan X-trail, 2016 god sa nepunih 32.000 km. Od kupovine presao 3.500 km. U njemu je Renault motor 1.6 dci, 130 ps. Uradio sam drugi redovan servis pre mesec dana. Auto prepun opreme, oduševila me jako niska potrošnja za jedan SUV. Probacu neku sliku da ubacim

Veterinar


Keka

#382
Redovan servis na 45.000 km. Od kvarova nista. Trazio sam zamenu svih filtera iako po programu odrzavanja se menjaju na 90.000km, sto je za moj ukus previse.

Zamenice sirenu u garanciji jer se ne cuje kako treba  :conf: i na racun fabrickog opoziva su dodali jednu podlosku na jedan od kontakta mase.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Loganovac

Mašala! Oćeš VW, ima se može se...  :laugh1:
Nego, kakvo ti je to drugo ulje, jedan litar, nije isto kao onaj gore Castrol???
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Keka

To je za dolivanje PP. Ne mogu da objasnim razliku u ceni  :ne:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Loganovac

Čičino, jes' ti proverio da li je to isto ulje koje je sipano?
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Keka

#386
Nisam, ali i da nije, za dosipanje je kompatibilno, posto professional moze da bude ili magnatec ili edge. Norma je VW 502.00, a to zadovoljava skoro svako ulje.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


szs

Dugo, preko godinu dana tražimo šta kao drugi auto.
Zapravo treći. Sandero 1.4, Sandero 1.5 su tu ali nam je stvarno bio neophodan jedan gradski mališa.
Na sajmu pazaren Aygo X-Play - 1.0 je stigao danas.
9190eura + registracija sa tablicama 22000din
Pravi mini gradski gladijator.
72ks ga nose jako dobro. Ubrzava super za 998ccm a bez turbine. Tome doprinosi naravno mala masa ali i odličan menjački odnos. Motor na leru APSOLUTNO NEČUJAN. U vožnji takodje. Jedino pri kretanju tj ubrzavanju ima onaj reski zvuk režanja trocilindraša.
Za tako mali auto mesta napred ima za dva OZBILJNO krupna muškarca. Sedenje nije problem ni onima sa skoro 2m visine jer sedište se podešava i po visini baš kao i volan.
Pozadi...pozadi baš ako mora da se vozi neko i to malo sitniji.
Gepek je taman za Samsonite Oyster i ... možda jednu fasciklu. Al onu sa mekim koricama  :lau:
Oprema:
Airbag svuda u krug. Napred, bočno, zavese ..
Klima
Kožni volan i menjač
El podizači
El retrovizori sa grejanjem
Radio btt
Limiter brzine
Led svetlla kao dnevna i pozadi
Abs
Hill assist
Start  stop
Esr
... nešto sam zaboravio garant jer je spisak baš baš baš dugačak
Deklarisana potrošnja
Grad 4.9
Kombinovano 4.1
Otvoren put 3.6
Realno je za bar 10% više što naravno zavisi od stila vožnje i osećaja.
Vreme je grozno danas pa nismo slikali previše a unutrašnjost je ista kao u prospektu pa je stavljena ta slika.
Više drugi put ako nekog zanima
P.S.
Mašnica je zbog godišnjice braka a auto je inače poklon za suprugu.
Za 40 god vožnje: VW 1300,Zastava 750,Lada 1600,Fiat 650P,Trabant 601K, Trabant 601L,Fiat 650P,Audi 80 1.6D,Yugo 1.0,Mercedes 190D,Yugo 1.1,Corsa 1.7D,S Oktavia 1,9D,F Punto 1.3mjt, D Sandero 1.4,T Avanza 1.3,T Agya 1.0,D Sandero 1.5D, T Aygo X-Play, T Yaris 1.5 Stella

kiconix


Loganovac

Čestitam, u zdravlju da se siti navozate pa drugi da kupite!  :jea:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.