Ostala vozila članova

prethodna tema - sledeća tema

Zoran

 Za svaku pohvalu obojici (autu i vozaču).
Sam svoj gazda - vazda.

szs

@Keka
Svaka čast  :too: skoro ko naftara
Za 40 god vožnje: VW 1300,Zastava 750,Lada 1600,Fiat 650P,Trabant 601K, Trabant 601L,Fiat 650P,Audi 80 1.6D,Yugo 1.0,Mercedes 190D,Yugo 1.1,Corsa 1.7D,S Oktavia 1,9D,F Punto 1.3mjt, D Sandero 1.4,T Avanza 1.3,T Agya 1.0,D Sandero 1.5D, T Aygo X-Play, T Yaris 1.5 Stella

roolet

Manje od naftare, meni 5.5  :aplause:
Ali garant ga je usmrtio od obrtaja, 4-tom na 1600 obrtaja

Keka

Moze mi se, maksimalni obrtni moment je od 1400 do 3500 rpm :D

Na 2000 rpm vec trazi sledecu brzinu.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


roolet

Ma dobar je to auto, ne dao bog nikom  :Smiley:

VaskezNS

Elem, prva operacija (moj post sa prethodne strane) na opravci curenja iz boce tečnosti za pranje šoferke na Corsi C nije uspela.
http://www.daciaforum.in.rs/index.php?topic=315.msg191185#msg191185

Plastične vezice su se pokazale kao neodgovarajuće i na jednoj grani motora pumpe se lepo vidi plava boja tečnosti gde se curenje nastavilo:



Stavljene šelne, prethodno par namotaja teflon-trake. Za sada drži..







Ovo je mesto za sLogan ;-)

Keka

Plastika na plastiku bez dihtung gume = idiotizam.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Zoran

Sam svoj gazda - vazda.

saša61beograd

Dve godine,sa prekidima,trajala je moja potraga za nekim polovnjakom za mog sina.Izbor je bio:Ford Fokus,Pežo 307,Fiat Stilo,Sitroen Ksara,Opel Astra.Benzinac,do 3000,sa petoro vrata.Nagledao sam se raznih krševa i naslušao raznih priča.I proveo sate i sate na internetu.Na kraju nam se smučilo i odlučismo da kupimo prvi iole pristojan auto od pristojnih ljudi.I tako smo pazarili Pežo 307 1,6 16v.2004.godište za 2.400.Kilometraža 180.000,ako je to uopšte bitno.Mada je vrlo moguće po dokumentaciji od prethodnog vlasnika iz Nemačke.Uvezen je 2012 i od tada u vlasništvu jedne porodice i održavan kod jednog majstora.U proteklih par godina zamenjeno je kvačilo,urađen veliki servis (proveriću!),registrovan i kasko osiguran do decembra.
Po meni i po statistici,Pežo 307 nije najpouzdaniji polovnjak,ali mom sinu se svideo,a ja mu neku veću manu nisam našao,pa šta bude.500 evra je ostalo za popravke,pa ćemo se čupati i krpiti kao i sav ostali svet.Uostalom,auto je kupljen kao neko "nastavno sredstvo" u nekoj,nazovi srednjoj vozačkoj školi koju treba da završi moj sin,kao što je i osnovnu završio kod mene.U tu školu spada i zezanje sa kvarovima i majstorima,pa neka uči.
Provozao sam Pežo-a.Položaj za volanom,sedište,osećaj snage,kočnice,menjač,zvučna izolacija...sve je to za klasu i po iznad mog Logana.Ali nikad ne bih menjao Logana za njega.Ne bih mog Logana menjao ni za dva Pežo-a.Nije bitno koji je bolji,već kome više verujem.

Veterinar

Mudro. Neka sin uživa u vožnji.  :friends:

Zoran

Čestitam i neka je sa srećom.
Sam svoj gazda - vazda.

saša61beograd


Aleks

To je to! Čestitam, uživajte!

Raja

Čestitam i nek' služi dobro k'o Dacia.