Dacia Sandero

prethodna tema - sledeća tema

milos82

Eeh... evo da se i ja malkice pohvalim . Sandero Ambiance 1.4 (+ambiance pack, airbag za suvozaca, 5 godina garancije). Glanc nov, preuzet danas, bas smrdi na novo, predjenih cca. 25 km ;) Za vise info o ceni, uslovima, prodaji Dacija u Sloveniji i uposte o automobilu....slobodno pitajte.


Munze

 :ziveli: Da pređeš kilometara i kilometara :too:

5 godina garancije :hall: Je li to garancija uz doplatu 3+2 :conf:

milos82

5 godina garancije dobijes pod uslovom, da si auto uzeo preko tz. "Renault financiranja" (leasing ili kredit). U principu nisam hteo kredit ili leasing ali presudio je konkretan popust + dodatna garancija (koja inace kosta cca. 400eur), tako da smo uzeli min. leasinga (1 godina, max ucesca). Regularna cena iznosi cca. 8700 sa garancijom + troskovi osiguranja/registracije. (http://www.dacia.si)

Finalna cena tako na kraju iznosi: 7380 avto + 200 troskovi leasinga + 490 obavezan kasko (opet ako je leasing 50% jeftinije) i registracija + 140 kamate. Za cca. 8200 evra (on the road) ovde ne dobijas nista bolje, pod uslovom, da naravno nisi iskompleksiran brendovima i tz. "made in germany" sindromom (citaj 7- godina star passat sa samo 115k na satu  :Smiley:)....sto je na zalost praksa na prostorima ex-juge.

pozdrav
Milos

kiconix

Pa Milose nek ti je sa srecom. A sad na jedan putic na Frusku goru 30. Maja da vidimo uzivo sta si pazario.

Loganovac

... ako stigne dotle da dobije vizu  :Smiley:

Šalim se, u zdravlje da se voziš mnooogo kilometara i vidimo se 30.5.  :ziveli:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

milos82

Viza...huh...pa vec neko vreme mi nije potrebna za Srbiju...a bilo je tragikomicno doba kada je bilo.  :fiju: Nadam se, da vama "veliki brat" ukine vize sto pre...

A sto se tice meeting-a in Fruske gore...pa malkice prerano je to za mene a bogami nije ni bas blizu. Hvala na pozivu.... ali ipak drugi put.

ps: ja bih radije na Triglav da planinarim no na Frusku goru  :)

Loganovac

#6
U bre, Miloše, pa nije primaran provod ni planinarenje već druženje!  :party:

Ali, nema problema. Sasvim je OK da se vidimo na nekom od sledećih okupljanja, da je daleko - daleko je. Ima puno Beograđana kojima je i OMV pumpa na Novom Beogradu (Zemun Polje, šta li je) bila daleko :ranting:.
Pozdrav :ziveli:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

dukati

Čestitam na kupovini, i da se bezbrižno navozaš sa novim Sanderom :to: