Dacia Sandero

prethodna tema - sledeća tema

nikola034

Ovako da predstavim i ja svoj auto : Proizveden je 2010 godine u martu, kupljen je u avgustu iste godine u auto kuci HIT ima oznaku 1.4mpi (mnogo pusi iberlauf). Vozim ga vec skoro godinu dana i moram reci da sam prezadovoljan treba mu jos neki konjic vise ali sta je tu je i polako krece ulepsavanje mog ljubimca...  Na autu su za sada stavljene aluminijumske felene 15" MOMO ITALY KBA45323, ugradjena je muzika LG LCF600URU sa 4 LG zvucnika od 5" koji daju neku snagu kako kazu oko 30w i postavljeno je u gepeku dvokanalno pojacalo sa wuferom marke BLAUNPUNKT GT Series, pojacalo je takonje BLAUNPUNKT  GTA 2 SPECIAL Mk II 400w evo i slika,a u narednim danima ce auto ici na zatamnjivanje stakala pa ce biti jos slika. Ima tu jos stvari koje ce se raditi na autu samo cekam da prodje taj prvi servis koji je u ponedeljak na tih prvih 15000km...  :respect:

DrJekyll

Felne mu super čuče. Preporučujem ti da staviš keder na prednjoj strani ispod haube, imaš negde temu pa pročitaj....vrlo je korisna stvar, a malo košta.

Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

nikola034

Felne su juce prodate u toku nedelje ce mi stici nova felna momo 17" sa gumom 225/45 a to za keder videcu na forumu pa cu staviti ako je ok hvala u svakom slucaju...  :aplause:

Aleks


nikola034

Evo jos malo da se pohvalim stigle su nove felne, uradi sam prvi servis, zatamnio sam stakla, presvukao krov i uradio sam zvucnu izolaciju u svim vratima bas kao u temi o zvucnoj izolaciji ...

brankovs

Lepo,lepo  :aplause:........nego kako se motor izborio sa 225-icama,mislim da si izgubio 10-ak posto od snage,a toliko bi mogao više da troši,kakvi su utisci?

sanderoman

Bravo, estetski odlicno! Po meni taman, nista vise.

Loganovac

Super, ali skini krovne nosače!  :to:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

nikola034

Utisci su vrhuski ima bolje drzanje po krivinama i vece mu je upravljivost e sada sto se tice mana malo je povecana potrosnja a sto se tice konjica to nisam primetio da je nesto izgubio na startnosti i ubrzanju u svakom slucaju jedini sam u kg-u sa 17-icama....

brankovs

Upravljivost je sigurno mnogo bolja,ali mislim da si izgubio na startnosti barem 2 sekunde,da je jači motor OK,izmeri ubrzanje do stotke,baš me zanima  :write:

nikola034

merio sam ubrzanje od 0 do 100 je bilo 14.3735sec probao sam nekoliko puta to je bilo najbolje   :driver:

Aleks

To je to otprilike.  :dobro:

mrsp

Pa komšija svaka čast lepo izgleda  :too:

nikola034

Hvala hvala  :zloca:  :zloca:

brankovs

Izgubio si na ubrzanju oko 1.5 sekundi,ali to možeš da nadoknadiš u krivinama :zloca:,inače odlično izgleda :dobro: