Obrvice za farove - Sandero

prethodna tema - sledeća tema

Boris

#60
Evo jos slika ,probao sam da okacim sve odjednom ali sinoc nije nesto islo kako treba,normalno kad ostavljam auto da je volan uvijek ispravljen ovo je ipak bilo samo za slikanje

Aleks


Zoran

Ja i estetika smo dva pojma ali ovo je stvarno ljepše nego ono fabrički kako je napravljeno.  :wave:.
Sam svoj gazda - vazda.

mrsp


DrJekyll

Tek sad na ovim slikama se vidi koliko je dobro i sa tim crnim farovima. Primetices da se nocu ne vidi vise svetlo po krosnjama nego ima usmereniju svetlost na put.
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

Boris

#65
Pa ne znam za svijetlost,tj nisam siguran,ali estetski dobro je ispalo.Zaustavljaju ljudi po ulici i pitaju.Ja sam to dao drugaru koji je i lakirer, pa ih je on zalijepio nekim dvokomponentnim lijepkom i oko ivica nanesen bezbojni silikon za svaki slucaj da ne bi voda ulazila. Sve u svemu, izaslo je oko nekih 4000 din sa lakiranjem.

DrJekyll

Ja ih još nisam prefarbao, a videću da se pozabavim sa tim posle letovanja. U svakom slučaju meni su dobri i bez farbanja, mada priznajem da mnogo bolje izgledaju kada se ofarbaju.
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

sphex

A možda da se prosto nalepi folija u boji tvog auta na obrve (siva comete KNA)?
we brake for nobody!

DrJekyll

Pa ja ne mogu da nađem to u toj boji, ako neko slučajno naleti neka javi gde ima da se kupi. Hvala na ideji i savetu  :to:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

sphex

we brake for nobody!