Obrvice za farove - Sandero

prethodna tema - sledeća tema

krle

Nisam mislio da se hvali. Svi znamo kako to izgleda na Saderu  Black line i Stapway. 
Problem je kako otvoriti far, pa ga priupitaj kako je to uradio. Kod Logana je staklo fara zalepljeno nekom masom crne boje, liči mi na dvokomponentni silikon koji koriste staklari za Izopan staklo.

Sale

CitatNisam mislio da se hvali
ma zezam se na racun prijatelja,to su njegove reci i komentari na sve vrste foruma :)
Pitacu ga da mi potanko objasni ceo postupak oko otvaranja i posle zatvaranja fara.

krle

Onda ga malo edukuj po pitanju našeg foruma.   :Smiley:

kapsid

Ne može somun bez najmanje četiri kifle da balansira!

Sale

ma treba njemu kompletan kurs racunara ali da ne idemo vise u  :offtopic: cim se vrati sa mora opisujemo detaljno kako sta treba raditi

DrJekyll

#50
Ja sam to isto gledao da uradim....mislim nisam lud, znam ja šta je dobro, ali ovo je bila jedina opcija. Zašto?

1. Ako čeprkam oko fara....gubim garanciju (na far valjda :D). Bez zezanja, nisam siguran da bi to prošlo na pregledu vozila ako se nešto ne daj bože desi.
2. Far sam gledao sa svih strana i jednostavno MORA da se seče onaj lepak koji su oni stavili ili da se lomi plastika, što i nije sigurno da se neće desiti ako bilo šta pokušam. Tako da sam odustao od toga.
Da imam para kupio bih te crne farove, a uostalom da imam toliko para za bacanje, kupio bih Mečku, a ne Daciu (bez ljutnje kolegama Dačijašima :laugh1: )
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

LeNgenda

Ama, gledam slike opet i nije mi jasno; jesu li ove obrvice crne ili ih Zeljko ima u svim Dacijinim bojama?
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

DrJekyll

Crne su samo. To je obična sjajna crna plastika koja je izrezana po meri gornje ivice fara.
U poslednje vreme me svi cimaju za to što su obrvice crne, a farba mi je tamno siva, a ja kao da to ne vidim  :laugh1: Videću sa ujakom da ih prefarbam u original boju. Do tada, meni su lepe i ovako :c1:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

ppejic

Pre farbe treba naneti prajmer za plastiku.

DrJekyll

Ma ujak mi je autolakirer, to nije problem. Problem je naći vremena i para, treba da ubijem 150 km za to farbanje.
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

Boris

Pozdrav svim forumasima,mislim  da je dobro,a slika govore vise od rijeci

saša61beograd

Stvarno je dobro..Ali ne ostavljaj volan toliko namotan,bez obzira što tako auto izgleda sexy.

staracstol


DrJekyll

Napokon još neko sa obrvicama :dance:
Extra izgleda, mada moram da priznam da se na ovoj slici i ne vidi kako treba...mislim pun izgled fara jer ti već imaš crne farove. Daj još neke slike iz raznih uglova  :hihi1:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

saša61beograd