Obrvice za farove - Sandero

prethodna tema - sledeća tema

ppejic

Dvokomponentni ti je nemoguce skinuti kasnije.

Ako zelis da ti far ostane netaknut, predlozio bih ti da ne pokusavas bilo sta sa obrvama. Ostavi tako kako je fabrika zamislila.

DrJekyll

Danas sam dobio obrvice i odlučio sam se za ovaj dvokomponentni za ugradnju. Ipak mi je to najbolja opcija i odlučio sam da to neću skidati, a raspitivao sam se za lepljenje ovoga baš iz tih razloga što mi se ova jedna odlepila, a ja sam drugu isto skinuo da je ne bi zadesila ista sudbina, i sada moram da skidam taj silikon. Da sam stavio nešto jače, a ono se odlepilo sad ga ne bih nikada skinuo.

Postaviću slike sa ugradnje kada završim.
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

Boris

#32
Kolega, nigdje ne vidim gdje mogu da narucim obrvice. Ne znam, ali meni se to svidja.

DrJekyll

Ukucaj u search zeljkor i njega kontaktiiraj u temi za delove, a sad imaš i na njegovom sajtu http://www.dacia-delovi.com/?430,deflektori-farova-%28sandero%29-set-2-dela pa možeš da naručiš i preko neta.

Evo i slika sa ugradnje kao što sam i obećao:









Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

staracstol

Meni stvarno extra izgledaju te obrvice na Sanderu.  :respect:

mrsp

 :too:
Nadam se da će  sad da bude ok :whistling:

Boris


Aleks

#37
 :respect: Neznam kako bi drzale one trake sto su samolepljive sa obe strane, mislim da su na bazi gume? Vidjao sam stvari lepljene njima i dobro drze a relativno lako se odlepljuje. Zavuce se skalpel izmedju pa polako. Doduse radilo se o metalnoj polici zalepljenoj za keramicke plocice, ali posto se ovde radi o lepljenju osetljivih i vidljivih plasticnih delova moglo bi biti ze##uto prilikom skidanja.

DrJekyll

Razmišljao sam ja i o traci, ali prvo debljina trake pa pri 160 sigurno ne bi izdržala i tako sam odustao.

@mrsp
I ja se nadam :whistling:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

Ayrton

Sad je far kao na Suzukiju SX-4!
Lepo izgleda ali meni na to liči!
DrJekyll nemoj da se ljutiš na moj komentar! :ziveli:
Znaćeš ko si ako vodu nosiš!

ppejic

Naci foliju u boji vozila, iseci na kateru i zalepiti. Em nece da kosta vise od 200din, em je samolepiva...

mrsp

#41
Pitanje je kako bi se održale pri vožnji od 160km,pranju pod četkama ili mašinom za pranje  :ces:

Sale

Ne bih da govorim da li je lepo ili ruzno jer je to stvar ukusa,kome se svidja izgled farova sa obrvicama (stvarno sa njima lice na Suzuki SX-4) samo napred,a za one kojima se vise svidja izgled Stepway fara evo mala prica i savet.
Prijatelj ima sandera,dopali su mu se farovi na mom stepi pa je otisao i kupio crni bumper sprej...otvorio je farove i ofarabao sve sto je smelo da se farba...boja je savrseno uhvatila i izgleda kao da je fabricki far,auto izgleda mnogo bolje i malo skuplje :)
sve u svemu preporuka da se razmisli i o farbanju

krle

Još da je tvoj prijatelj uslikao kako je otvorio farove, onda bi bilo OK.

Sale

nije slikao jer nije clan foruma tako da ne planira da se hvali slikama :) mogu ja da slikam gotov proizvod,a za slike samog rada to ce morati neko ko bude odlucio da uradi isto :)